baneris leidinys

kartingai
Nuotr. Pirmas vietas savo klasėse užėmę Justas Jonušis (kairėje) ir Dovydas Gudelevičius buvo pagerbti ir specialiomis taurėmis.

Praėjusį sekmadienį Smalininkų kartodrome vyko ne tik Lietuvos čempionato antrasis etapas, bet tęsiant tradicijas suorganizuotos ir Romualdo Barkausko atminimo taurės, Aido Januškevičiaus atminimo taurės bei „Šakių taurės“ varžybos.
 
Vienas iš organizatorių VšĮ „Motorsport LT“ vadovas Valdas Stankūnas džiaugėsi, kad dalyvių skaičius, lyginant su ankstesniais metais, auga, o jėgas trasoje išbandė ne tik lietuviai, bet ir svečiai iš Latvijos, Estijos, Rusijos. Iš viso įvairiose kategorijose varžėsi apie 100 sportininkų.

Itin atkakli kova virė tarp pačios greičiausios KZ2 kategorijos lenktynininkų. Čia triumfavo Justas Jonušis, kuriam įteikta ir A. Januškevičiaus atminimo taurė.

R. Barkausko taurė atiteko „Mini 60“ nugalėtojui Dovydui Gudelevičiui.

„Šakių taurės“ varžybose varžėsi 13 lenktynininkų. Čia geriausiai sekėsi pirmą vietą iškovojusiam Dariui Maciukevičiui, antras liko Povilas Misevičius, trečią vietą užėmė Normantas Matulaitis. Tiesa, jėgas varžybose išbandė šakiečiai Edvinas Šulskis, Kęstutis Jankauskas ir Robertas Kaveckis, tačiau ant nugalėtojų pakylos jiems užlipti nepavyko.

Pasak V. Stankūno, svarstoma šias atminimo taurės varžybas, kurios skirtos pagerbti aktyviems sporto entuziastams, iškeliavusiems anapilin, jei leistų sąlygos, perkelti į žiemą ir organizuoti ant Valiulių tvenkinio. Tačiau kol kas tai tik planai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos