baneris leidinys

fast lap
Nuotr. Skirtingose klasėse pirmą vietą iškovojo Ignas Domeika (kairėje), antrą – Richardas Martinkevičius.


Šeštadienį „Nemuno žiedo“ trasoje finišavo pirmas Lietuvos žiedinių lenktynių čempionato etapas, kuriame puikiai pasirodė ir šakiečiai Ignas Domeika bei Richardas Martinkevičius.
 
Kaip rašoma pranešime spaudai, „Race“ lenktynės tapo esmine „Autoplius.lt Fast Lap“ savaitgalio dalimi. Joms vykstant, žiūrovai lipte prilimpa prie tvorų ir stebi įtempčiausią kovą Lietuvos automobilių sporto scenoje. Šiame etape ir visais 2018 metais lenktynių bus 30 proc. daugiau – R1600 ir R2000 klasių atstovai, kaip ir pernai, lenktyniauja jungtinėje grupėje, o R3000 ir R3000+ klasės dėl didelio dalyvių susidomėjimo atskirtos į atskirus važiavimus.

R3000 klasės lenktynės sukėlė daugiausiai pokalbių dalyvių parke. Mat avarijos, sportinės dalyvių klaidos ir kiti ne patys maloniausi elementai lėmė, jog į rezultatų protokolą turėjo įsikišti ir teisėjai. Apdovanojimai įteikti patiems greičiausiems, o tie, kuriems lenktynės pasisekė mažiau, jau ruošiasi revanšui kitame etape.

Pirmos vietos taure šioje klasėje apdovanotas šakietis Ignas Domeika, vairuojantis BMW 330. Antras ant podiumo – Mantas Matukaitis, taip pat su BMW. Trečias buvo Aurimas Mištautas, vairuojantis dar vieną BMW trečiosios serijos automobilį.

R1600 irgi buvo karšta. Geriausią tempą čia rodė Tomas Buškevičius, jam atiteko pirma pozicija ant podiumo. Antras – šakietis Richardas Martinkevičius. Abu sportininkai važiavo su „Honda Civic“. Trečias – CRX vairuotojas Povilas Bonkevičius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos