baneris leidinys

strokas komitete
Nuotr. Komitetų posėdžių metu apie apsisprendimą tapti Kauno rajono klubu ir apskritai susiklosčiusią situaciją kalbėjo Šakių krepšinio klubo „Vytis“ vadovas Vytautas Strokas.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Neturėdamas nei finansinių, nei infrastruktūrinių galimybių rajonas Šakių krepšinio klubą „Vytis“, iškovojusį teisę žaisti aukštesnėje Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), perleidžia Kauno rajonui. Tarybos nariai jau pritarė siūlymui perimti dalininko teises, prieš tarybos posėdį gautas ir Kauno rajono mero Valerijaus Makūno prašymas. Tad buvusi Šakių komanda taps Kauno, žais Garliavoje, o Šakiai, kaip žadama, turės kitą, Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) žaisiančią komandą.

Kadangi Šakių rajono savivaldybė yra viena iš trijų klubo „Vytis“ dalininkų, klubo vadovas Vytautas Strokas komitetų posėdžiuose tarybos nariams aiškino apie susiklosčiusią padėtį ir klubo apsisprendimą. Dvi esminės sąlygos (bent 400 tūkst. eurų biudžetas ir mažiausiai 1200 sėdimų vietų turinti namų arena) turi būti išpildytos norint žaisti LKL. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro arena, kurioje iki šiol „Vytis“ žaidė, turi tik 800 vietų. Be to, kaip sakė meras, net ir atsiradus finansams, kas faktiškai neįmanoma, padaryti infrastruktūrinius pakeitimus iki sezono pradžios pritrūktų laiko. Komitetų posėdžiuose V. Strokas sakė, kad žodiškai su Kauno rajonu viskas sutarta, o prieš posėdį gautas ir Kauno rajono mero prašymas perleisti dalininko teises. Nors ir nevieningai, 15-ai tarybos narių balsavus už, septyniems susilaikius, sprendimas siūlyti perleisti Kauno rajono savivaldybei savo, kaip dalininkės, teises buvo priimtas. Iki galutinio perleidimo reikės dar vieno tarybos sprendimo.

V. Strokas sakė, kad yra ir sąlygų. Pasak jo, Kaunas Šakiams išpirks licenciją NKL ir Šakiai turės naują komandą ir naują darinį. Pavadinimai esą abiejų komandų būtų „Vytis“, tik vienas vadintųsi Kauno rajono ir žaistų Garliavos sporto ir kultūros centre bei kovotų LKL, o kita komanda žaistų NKL ir būtų Šakių.

„Mūsų rajonui tai nieko nekainuotų. Kaunas turėtų tai sutvarkyti“, – aiškino „Vyčio“ vadovas.

Tiesa, net ir išpirkus licenciją, kol kas lieka nemažai klaustukų, pavyzdžiui, dėl rėmėjų. Skaičiuojama, kad norint žaisti NKL reikės apie 120 tūkst. eurų. Pasak V. Stroko, žadama, kad šakiečių komandą ir toliau remtų prodiuseris Rolandas Skaisgirys, klubo prezidentas Pranas Dailidė, UAB „Vyčio komisarai“ (skaičiuojama, kad jie galėtų skirti po 15 tūkst. eurų). Planuojama, kad, kaip iki šiol, taip ir toliau savo dalį skirtų ir savivaldybė (30 tūkst. eurų). V. Strokas svarsto, kad prisidėtų ir kiti šakiečiai, klubą rėmę ir anksčiau. Tarybos narys Valdas Stankūnas teiravosi, ar tikrai taip ir bus, kai ateis laikas ne kalboms, o realiam pinigų skyrimui. Kol kas, kaip patikino V. Strokas, dar bus nemažai derinimų ir diskusijų, tad neaišku nei žaidėjai, žaisiantys „Vytyje“, nei treneris, kuris galėtų treniruoti naujai sukurtą ekipą.

Komentarai   

#1 yoyoo 2018-06-04 08:17
aciu Dievui...pagali au isvaziuos
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos