baneris leidinys

zvejys valiuliu
Nuotr. Pirmą kartą Valiuliuose vykusios respublikinės plūdinės žūklės varžybos nebuvo gausios.

Puikiai prižiūrimas Valiulių tvenkinys populiarėja tarp žūklės sporto atstovų. Vieną rugpjūčio šeštadienį rinkosi žūklę plūdine meškere mėgstančios moterys bei įvairaus amžiaus jaunuoliai su tėvais, padėjėjais, sirgaliais.
 
Anot girėniškio žvejo Raimundo Mureikos, tokios respublikinio masto varžybos organizuotos po daugelio metų pertraukos. Jis pasakojo, kad daug dabartinių Lietuvos plūdinės žūklės čempionato dalyvių, nacionalinės rinktinės narių savo sportinę karjerą pradėjo prieš dešimtmetį vykusiose tuometinėse Lietuvos vaikų plūdinės žūklės varžybose.

Tikriausiai dėl subjurusio oro varžybos nebuvo labai gausios, tačiau jose pasiryžę dalyvauti jaunuoliai bei moterys nepabijojo gamtos išdaigų.

Stambiu laimikiu dalyviai pasigirti negalėjo – nuo pat varžybų starto visiems kibo ,,sportinės“ žuvys – kuojytės, raudelės, ešeriukai.

Iš visų jaunųjų žvejų šauniausiai pasirodė Agna Bernotaitytė, atvykusi iš Vilkaviškio. Abiejuose varžybų turuose ji žvejojo geriausiai, užėmė pirmas vietas ir nušluostė nosis visiems vaikinams.

Prizininkais tapo ir vietiniai žvejai Liutauras Mureika ir Dominykas Drešeris. Tomas Mureika laimėjo vyresniųjų grupėje. Varžybose iš viso dalyvavo penki mūsų krašto jaunieji žūklės mėgėjai.

Moterų įskaitoje varžėsi dalyvės iš Elektrėnų, Gargždų, Kauno miesto ir rajono. Nugalėtoja tapo daug respublikinių ir net tarptautinių varžybų patirties sukaupusi Lina Jackaitytė.

Varžybų dalyviai buvo apdovanoti žvejybos reikmenimis, taurėmis, medaliais bei diplomais.

Organizatoriai viliasi, kad ateinančiais metais žvejų varžybos bus populiaresnės ir sulauks daugiau norinčių išbandyti savo jėgas šiame daug kantrybės reikalaujančiame netradiciniame sporte.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos