baneris leidinys

slavikai tinklinis
Nuotr. Slavikuose vykusių tinklinio varžybų metu be medalių neliko nė viena komanda.

Jau trylika metų Slavikų pliaže vyksta tradicinės atvirosios tinklinio varžybos, skirtos vasaros sezono uždarymui. Šiose varžybose dalyvauja tinklininkai iš viso Šakių rajono. Šiemet panoro dalyvauti trys komandos iš Šakių ir Gelgaudiškio.
 
„Šiemet komandų nedaug, gal dėl nebaigtų žemės ūkio darbų, gal dėl gerų orų kaitinantis prie jūros, bet labai džiugu, kad susirinko tie patys tinklinio aistruoliai, o kai kurie per tiek metų jau užaugę tikrais vyrais“, – džiaugėsi Slavikų seniūnijos bendruomenės centro pirmininkė Renata Baltrušaitienė.

Atvirųjų tinklinio varžybų nugalėtojais tapo gelgaudiškiečių „Gelgaudiškis“ (Marius Jakas, Saulius Abromaitis, Svajūnas Jurkšaitis). Antra vieta atiteko Šakių „Sakalams“ (Ryčiui ir Justui Sakalauskams, Mindaugui Labanauskui). Treti liko taip pat šakiečiai „Sėdaičiai“ – Lukas, Paulius ir Edgaras Sėdaičiai. Varžyboms teisėjavo Slavikų pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytoja Reda Konteikienė.

Kaip sakė R. Baltrušaitienė, varžybų dalyviai medaliais ir prizais buvo apdovanoti iš Slavikų seniūnijos bendruomenės centro vykdomo projekto „Iniciatyvus jaunimas – bendruomenės ateitis 2018“ lėšų. Taip pat buvo pristatytas konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse 2018“, kurį organizuoja Automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos. Šiame konkurse kartu su Zanavykų muziejumi dalyvauja ir slavikiečiai. Varžybų dalyviams buvo priminta, kaip svarbu saugiai elgtis gatvėse bei keliuose, išdalintos šviesą atspindinčios priemonės.

R. Baltrušaitienė džiaugėsi, kad prie Šešupės esantį Slavikų pliažą, lankomą ne tik vietinių gyventojų, bet ir poilsiautojų iš viso rajono, prižiūri Slavikų bendruomenė ir seniūnija.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos