baneris leidinys

slalomas zalgirio gatve
Nuotr. Varžybose dalyvavo ne tik šakiečiai sportininkai, bet sulaukta svečių iš Jurbarko, Kauno, Vilkaviškio.

Praėjusį šeštadienį Šakiuose vyko Šakių slalomo taurės antrasis etapas. Tiesa, šįkart varžybų vieta nauja ir gana netikėta – sportininkai važiavo ne šalia J. Lingio parko, o Žalgirio, P. Kriaučiūno ir Rasų gatvėmis.
 
Organizatoriai „3.5 vožtuvo“ komanda džiaugiasi, kad varžybos sulaukė 25 dalyvių ne tik iš Šakių, bet ir Jurbarko, Kauno, Vilkaviškio. Be to, jie dėkingi ir tų gatvių gyventojams, kurie ne tik neprieštaravo varžyboms, bet, organizatorių tikinimu, liko patenkinti neeiliniu renginiu.

Gausiausioje dalyvių skaičiumi laisvoje klasėje rungėsi 17 sportininkų. Čia geriausiai sekėsi Edvinui Savickui, kuris antroje vietoje likusį Vilmantą Frolovą aplenkė vos keliomis šimtosiomis sekundėmis. Trečias šioje klasėje buvo šakietis Rimantas Martinkevičius.  

RWD (galu varomų automobilių) klasėje tarp 13 dalyvių pirmą vietą užėmė V. Frolovas, antras liko E. Savickas, trečias M. Žemaitaitis.

FWD (priekiu varomų automobilių) klasėje važiavo septyni sportininkai. Ir čia varžovams nosis šluostė V. Frolovas, už savęs palikęs Giedrių Baką, o trečią vietą iškovojo Mantas Balčius.

AWD (visi varomi) klasėje tarp trijų dalyvių greičiausias buvo L. Kordušas, antras – Giedrius Zubrickas, trečias – Tomas Rudys.

History klasėje važiavo du sportininkai. Pirmas – E. Grabauskas, antras – R. Valaitis.  

Moterų klasėje jėgas išbandė dvi jurbarkietės merginos. Pirmą vietą užėmė Simona Bakštytė, antrą – Edita Mikantavičiūtė.

Kitas Šakių slalomo taurės etapas planuojamas spalį naktinio slalomo metu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos