baneris leidinys

futbolas vaikinai
Nuotr. Šiais metais futbolo turnyre jėgas išbandė trys komandos.


Sintautų mokyklos bendruomenė aktyviai įsitraukė į Judumo savaitę – rusėjo 19 d. buvo surengtos vaikų etnožaidynės, kuriose dalyvavo Kriūkų, Šakių ir Sintautų vaikų dienos centrų komandos. Rugsėjo 20 d. vyko futbolo turnyras.
 
Kriūkų vaikų dienos centro vadovė Daiva Jėčienė ne tik papasakojo apie baltų kultūrą, bet ir mokė vaikus įvairių žaidimų. Mokytoja Daiva Piečaitytė supažindino su žaidimo „Muštukas“ taisyklėmis. Organizatoriai pasakoja, kad etnožaidimams nereikia kažkokio specialaus inventoriaus. Visas priemones galime rasti gamtoje. Etnožaidynės – projekto „Bendraamžis – bendraamžiui“ dalis.

Rugsėjo 20 d. įvyko futbolo turnyras Jaunimo kūrybos ir sporto centro aikštelėje. Projektas „Judėk“ jau tapo tradicinis. Šiais metais turnyre dalyvavo tik trys komandos. Pirmoji vieta atiteko pernai metų nugalėtojams – Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos komandai (mokytojas Tomas Vencius), antri liko pirmą kartą turnyre dalyvavę Šakių „Žiburio“ gimnazijos mokiniai (mokytojas Edvardas Grigošaitis), trečią vietą užėmė turnyro organizatoriai Sintautų pagrindinės mokyklos komanda su mokytoju Aurelijumi Marčiulioniu ir Vytautu Stroku.

Už pagalbą pravedant turnyrą organizatoriai dėkingi savanoriui Sporto universiteto studentui Linui Arštikaičiui.

Projektų dalyviai buvo apdovanoti medaliais bei atminimo dovanėlėmis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos