baneris leidinys

marskineliai gvidono
Nuotr. Simboliniai Gvidono Markevičiaus marškinėliai Šakių arenos palubėse iškelti šalia  krepšininkų Modesto Paulausko bei Dainiaus Adomaičio marškinėlių.

Praėjusį trečiadienį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre (JKSC) startavo Modesto Paulausko turnyras. Į sporto arenos palubes buvo iškelti simboliniai kraštiečio, 1995-ųjų Europos vicečempiono Gvidono Markevičiaus marškinėliai.
 
Iš Šakių rajono kilusio buvusio krepšininko ir trenerio 15 numeriu pažymėti marškinėliai prieš „Vyčio“ ir Kauno „Atleto” rungtynes buvo iškelti į Šakių JKSC palubes praėjusį trečiadienį.

„Esu labai nustebintas. Šakiai yra mano gimtasis miestas, kuriame aš gimiau, užaugau, pradėjau žaisti krepšinį. Man yra didelė garbė būti pagerbtam. Ačiū Šakiams“, – nedaugžodžiavo G. Markevičius.

Iškilmėse dalyvavęs rajono meras Edgaras Pilypaitis pasidžiaugė, kad iš mūsų krašto kilęs krepšininkas Gvidonas Markevičius žinomas visoje Lietuvoje, o šiandien yra labai svarbus Rokiškio kraštui, nes šio krašto vaikams perduoda savo krepšininko patirtį.

„Tegul tai įkvepia mūsų jaunimą siekti tokių rezultatų, kokių pasiekė Gvidonas, o gal netgi ir aplenkti“, – kalbėjo rajono meras.

Anksčiau arenoje iškilmingai iškelti Modesto Paulausko bei Dainiaus Adomaičio marškinėliai.

M. Paulauskas palinkėjo „Vyčio“ komandos žaidėjams, kad ir toliau sėkmingai atstovautų Šakius.

Turnyre, be „Vyčio“, rungėsi Vilniaus „Perlas“, Kauno „Atletas LSU“ ir Rusijos Sarguto miesto komanda „Universitetas-Jugra“.

Trečiadienį po atkaklių rungtynių ir pratęsimo Vilniaus „Perlas“ rezultatu 80:79 išplėšė pergalę prieš „Universitetas-Jugra“, o „Vytis” M. Paulausko turnyro pusfinalyje rezultatu 87:63 įveikė Kauno „LSU-Atletą” ir žengė į finalą, kuriame susitiks su Vilniaus „Perlo” komanda. Tiksliau, turėjo rungtis ketvirtadienį vakare, tačiau laikraštis į spaustuvę siunčiamas ketvirtadienį ryte, tad rezultatų paskelbti negalime. Apie tai, kas tapo turnyro nugalėtoju, – antradienio leidinyje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos