baneris leidinys

audros kaledinis
Nuotr. Kalėdinio dziudo pasirodymo metu žinias ir gebėjimus pademonstravo visi sporto klube sportuojantys vaikai.


Gruodžio 14 d. Šakių sporto klube „Audra“ vyko tradicinis metų užbaigimo renginys – Kalėdinis dziudo pasirodymas. Jo metu žinias ir gebėjimus pademonstravo visi sporto klube sportuojantys vaikai, kurių amžius nuo trejų iki 18 metų.
 
Pirmiausia pasirodė patys mažiausi, 3-ejų–6-erių metų vaikai, kurie susirinkusiems pademonstravo sutrumpintą dziudo užsiėmimo variantą. Jų nuoširdumas ir sąžiningumas privertė nusišypsoti ne vieną iš susirinkusiųjų tėvelių. Kūlversčiai pirmyn, atgal, „gorilos“, „keptos dešrelės“, „žirgai“ – tai pratimų pavadinimai. Jų pasirodymas buvo palydėtas garsiomis ovacijomis.

Mažuosius pakeitė vyresnių, 7-erių–12 metų grupė. Po trumpo apšilimo  pademonstruota kritimų technika, po to dziudo metimų technika. Treneris Tautvydas Antanaitis su savo mažaisiais mokinukais parodė, kaip daug mažesnis ir silpnesnis gali nugalėti daug didesnį ir stipresnį.

Vyriausi sportininkai susirinkusius džiugino puikiai atliktomis akrobatinėmis kombinacijomis: kritimai, šuoliai per „kliūtis“/ore, taip pat pademonstravo aukštesnio lygio dziudo metimų techniką. Visi buvo sužavėti jų pasirodymu.

Renginio pabaigoje visi sportininkai buvo apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis ir diplomais. Sveikinimo žodžius renginio pradžioje tarė klubo „Audra“ prezidentė Gintarė Bubnytė-Smirnovienė, Seimo narys, Jaunimo ir sporto reikalų komisijos pirmininkas Kęstutis Smirnovas, klubo steigėjas Algirdas Kazlauskas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos