baneris leidinys

aikstele griskabudis tinklinis
Griškabūdiečiai turės kur leisti laisvalaikį – jų laukia naujai įrengta tinklinio aikštelė. (L. Poškevičiūtės nuotr.)

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Praėjęs šeštadienis Griškabūdyje buvo išties sportiškas ir džiaugsmingas. Bendruomenė savo lėšomis ir seniūno bei kelių entuziastų padedama įrengė tinklinio aikštelę. Šeštadienį vyko ne tik paplūdimio tinklinio aikštelės atidarymas, bet ir tinklinio turnyras.

Prie Griškabūdžio bendruomenės centro tvenkinio jau nuo ryto būriavosi jaunimas, pasiruošęs išbandyti naujos tinklinio aikštelės privalumus. Teiraujamės Griškabūdžio bendruomenės pirmininkės Agnės Paškauskienės, kaip kilo mintis įrengti būtent tinklinio aikštelę. Anot pirmininkės, socialiniame tinkle jaunimas diskutavo, kokios sportinės erdvės trūksta Griškabūdyje. Daugelis išreiškė nuomonę, kad labiausiai miestelyje tiktų tinklinio ar krepšinio aikštelės. Pasak A. Paškauskienės, Griškabūdžio kultūros centro sportinių renginių organizatoriui Algimantui Zymonui  tinklinio aikštelės idėja pasirodė patraukli ir jis pasiūlė savo pagalbą ją įrengiant. Pirmininkė atskleidė, kad iš bendruomenės nario mokesčio surinktų pinigų buvo nupirkta smėlio, o kitus darbus atliko per du mėnesius atliko patys griškabūdiečiai: buvo iškastas žemės gruntas, atvežtas ir išlygintas smėlis, stulpais pasirūpino A. Zymonas ir ūkininkas Rolandas Baltrušaitis. Tinklą griškabūdiečiai „uždirbo“ aktyviai dalyvaudami buitinės technikos rūšiavimo akcijoje.

„Aš džiaugiuosi, kad tokia erdvė atsirado Griškabūdyje. Galbūt jaunimą ištrauksime iš pakampių, kad jis čia prasmingai leistų laisvalaikį, žaistų tinklinį. Visa tai padarė penki žmonės. Už iniciatyvą ir bendradarbiavimą įkuriant tinklinio aikštelę noriu padėkoti A. Zymonui, R. Baltrušaičiui, seniūnui Sauliui Naumavičiui, Justui Galginaičiui bei Jonui Naujokaičiui“, – kalbėjo bendruomenės pirmininkė.

Prieš pakviesdamas penkias komandas stoti prie starto linijos, A. Zymonas pajuokavo, kad tokio viešo tinklinio turnyro Griškabūdyje nėra buvę.

„Už tinklinio aikštelės įrengimą nuoširdžiai noriu padėkoti bendruomenės pirmininkei Agnei, visų idėjų generatorei, bei kitiems prisidėjusiems. Aš truputį pasigedau jaunimo entuziazmo“, – mintimis pasidalijo A. Zymonas ir kvietė pirmąsias komandas išbandyti jėgas. Varžybos užtruko iki pavakarės, po atkaklių kovų nugalėjo komanda „Ligitas ir Co“ (Ligitas Visockas, Laurynas Senkus, Povilas Dvylaitis). Komandos buvo apdovanotos kamuoliais, o visi dalyviai pavaišinti kibinais.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos