baneris leidinys

zvejyba
Žvejai 48 valandas kantriai laukė laimikio. Organizatorių nuotr.

Rugpjūčio 9–11 dienomis  Valiulių tvenkinyje surengtos individualios karpių gaudymo varžybos „Valiulių karpis 2019“. Jėgas išbandyti panoro 11 žvejų, tarp jų aštuoni mūsiškiai, o kiti iš Kauno bei Marijampolės. Šį kartą varžybų dalyviams per dvi paras nepavyko sužvejoti nė vieno karpio ar amūro.
 
Karpininkai nuo penktadienio iki sekmadienio rungėsi dėl trijų pagrindinių prizinių vietų ir didžiausios žuvies apdovanojimo – užmetę meškeres šiaurinėje Valiulių tvenkinio pusėje, laukė laimikio. Pasak vieno iš varžybų organizatorių, VšĮ „Motorsport LT“ nario Raimundo Mureikos, laukinis karpis yra labai atsargi žuvis, todėl žvejai vienas nuo kito žvejojo dideliu atstumu, išsidėstę per visą pakrantę. R. Mureika dėkojo nuolatiniams pagalbininkams – Mindaugui ir Vidmantui Martinaičiams, kurie ne tik šioms varžyboms parengė žvejybos vietas, bet nuolatos su savo technika apipjauna tvenkinio pakrantes.

Šįkart žvejams fortūna nenusišypsojo, todėl varžybų dalyviams buvo išdalinti partnerių UAB „Fanatikai“ įsteigti paguodos prizai, o varžybų organizatoriai VšĮ „Motorsport LT“ ir MB „Valtėja“ rugsėjo mėnesį pakvies dalyvauti antrame varžybų etape. Pagrindinis prizinis fondas visų dalyvių sutikimu paliktas augti.

„Varžybų tikslas – populiarinti sportinę mėgėjišką žūklę rajone. Yra keletas aktyvių, jaunų karpininkų. Kitais metais planuoju surengti dugninės meškerės varžybas. Labai laukiam visose varžybose moterų“, – kalbėjo R. Mureika ir pridūrė, kad šiais metais prastus žvejybos rezultatus lėmė oras – stiprus lietus, perkūnija, be to, dėl kaitrios vasaros vandens lygis tvenkinyje nukrito. Anot R. Mureikos, karpininkai varžybomis nenusivylė, mat rimti žvejai laukinio karpio sėdėti ir laukti gali net penkias paras. Anot organizatorių, Valiulių tvenkinyje yra iki 18 kg svorio karpių.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
71

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos