baneris leidinys

tinklinis 08 23
Šiųmečio tinklinio nugalėtojai – Miglė Staugaitytė, Šarūnas Aleknavičius ir Vaidotas Macerenka.Organizatorių nuotr.


Rugpjūčio 17 d. Slavikų pliaže 15-tą kartą Slavikuose suorganizuotos atvirosios tinklinio varžybos Tai tradicinės varžybos, kurias organizuoja neabejingas bendruomenės centro jaunimas, prisideda seniūnijos, mokyklos bendruomenė, Slavikų P. Būčio skautų draugovė.

„Džiugu, kad ši gražiai įrengta ir puoselėjama vieta aktyviai lankoma ne tik vietinių, bet ir svečių. Slavikiečiai nuoširdžiai rūpinasi pliažo aplinka ir tvarka“, – sakė Slavikų seniūnijos bendruomenės centro pirmininkė Renata Baltrušaitienė.

Šiais metais atvirosiose tinklinio varžybose, kurios užtruko 3,5 val., dalyvavo keturios komandos iš Šakių, Gelgaudiškio ir Sudargo. Varžyboms teisėjavo nuolatinė pagalbininkė – Slavikų pagrindinės mokyklos kūno kultūros mokytoja Reda Konteikienė.

Varžybų nugalėtojais tapo komanda „Miglė ir Co“ (Miglė Staugaitytė, Šarūnas Aleknavičius, Vaidotas Macerenka). Antra liko šakiečių „Tymbark“ komanda – Milda Vasiliauskaitė, Modestas ir Mintaras Levišauskai. Trečia vieta atiteko gelgaudiškiečiams Sauliui Abromaičiui, Mariui Jakui, Vytautui Balnaičiui ir Ignui Žilinskui. Sudargiečiai – Raimondas Dumčius, Rytis Trumpaitis, Mindaugas Stiklius ir Marius Vyšniauskas, vadovaujami aktyvaus Igno Bacevičiaus, užėmė ketvirtą vietą – pelnė paguodos prizus.

Varžybų metu buvo pristatytas konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse 2019“, kuriame dalyvauja Slavikų seniūnijos bendruomenės centras. Visiems varžybų dalyviams, žiūrovams ir sirgaliams palinkėta būti saugiais eismo dalyviais bei išdalintos šviesą atspindinčios priemonės.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

14-1

Reklama


kaimynai


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos