baneris leidinys

Rugsėjo 14 d. trečiąkart suorganizuotoje „Šešupės regatoje“ žygio dalyviai plaukė maršrutu Panoviai–Slavikai ir įveikė 15 km.

Pasak Vykinto Augustaičio, šiais metais bene aktyviausiai „Šešupės regatoje“ dalyvavo Šakių „Žiburio“ gimnazistai – iš viso 19 moksleivių panoro patirti neišdildomų įspūdžių plaukdami Šešupe, besiribojančia su Kaliningrado sritimi. Šiemet projektu susidomėjo ir keli Šakių Šaulių 405 kuopos nariai, iš viso plaukė 10 baidarių.
 
Dėl Šakių jaunimo sporto ir kūrybos centro medalių dalyviai varžėsi trijose kategorijose. Greičiausiai plaukė mišrus ekipažas – Ligita Palubinskaitė ir Martynas Čereškevičius, tarp merginų – Paula Sendžikaitė ir Raminta Stravinskaitė, tarp vaikinų – Karolis Bosaitis ir Eimantas Valuckas.

„Mūsų tikslas – sudominti „Šešupės regata“ NATO bataliono vokiečių kareivius. Kitais metais tikimės sulaukti Krašto apsaugos ministerijos dėmesio, o dar po metų per ministeriją pakviesti vokiečius. Plaukimas ES išorine siena pro savo protėvių žemes jiems gali būti įdomus“, – apie „Šešupės regatos “ planus dalijosi jos sumanytojas V. Augustaitis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
76

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos