baneris leidinys

treniruokliu dezinfekcija
Nuo praėjusio pirmadienio, sušvelninus karantino sąlygas, veiklą galėjo pradėti ir sporto klubai, tačiau, kaip paaiškėjo, kol kas lankytojai priimami tik Jaunimo kūrybos ir sporto centre (JKSC).

Pasak sporto klubo „Fortūna“ vadovo Rimanto Simokaičio, norinčių lankyti klubą yra, sulaukiama  nuolatinių skambučių, bet atverti durų treneris neskuba. Ir ne tik dėl galimų grėsmių. Anot pašnekovo, reikalavimai norint vykdyti veiklą išties nemaži, tad jis linkęs palaukti. Be to, vasarą lankytojų ir taip sumažėja, dažniausiai šiuo laiku į sporto salę užsuka varžyboms besiruošiantys, profesionaliai sportuojantys sportininkai.

„Šį mėnesį dar tikrai ne, o paskui matysime, nes sąlygos ekstremalios“, – sako R. Simokaitis, planuojantis, kad trumpintų darbo laiką, tektų pačiam ir dezinfekcija užsiimti, ir srautus reguliuoti.

Šiuo metu tik projekte dalyvaujančius lankytojus priima sporto klubas „Audra“, tačiau plačiajai visuomenei duris žada atverti tik rudenį.

„Kadangi įgyvendiname projektus, tai į užsiėmimus kviečiame projekte dalyvaujančius asmenis į konkrečius užsiėmimus. Laikomės visų Vyriausybės nurodymų (atstumai, dezinfekcijos, rankų higiena). Projekto dalyviai suskirstyti į pogrupius“, – sako „Audros“ vadovė Gintarė Bubnytė-Smirnovienė.

Nuo gegužės 18 d. veiklą atnaujino ir lankytojų laukia JKSC. Pasak direktorės pavaduotojo Pauliaus Puskunigio, dirbti tenka visiškai kitaip nei anksčiau, tačiau, norint vykdyti veiklą, kitos išeities nėra. Kad būtų išvengta sportuojančių srautų, yra vykdoma išankstinė registracija, žiūrima, kad vienu metu salėje nesusidarytų didesnės nei 10 žmonių grupės, sportui numatytas ir konkretus laikas. Po kiekvienos grupės apsilankymo yra dezinfekuojami paviršiai, vėdinamos patalpos ir tik po visų privalomų procedūrų į sporto salę gali užeiti kita grupė žmonių. Anot P. Puskunigio, pirmą savaitę išties jautėsi didžiulis susidomėjimas, per dieną vidutiniškai apsilankė 60 lankytojų.

„Žmonės jau priprato prie karantino, ateina tvarkingai su kaukėmis, džiaugiasi, kad pagaliau gali pasportuoti“, – teigia JKSC direktorės pavaduotojas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos