baneris leidinys

sesupes regata uv
Plaukimas baidarėmis suteikė daug malonių įspūdžių devynmečiui šakiečiui Ugniui Bilskiui ir jo tėčiui Vytui. Organizatorių nuotr.


Rugsėjo 12 d., ketvirtą kartą suorganizuotoje „Šešupės regatoje“ 38 žygio dalyviai, plaukę maršrutu Panoviai–Slavikai, įveikė beveik 15 kilometrų.
 
Gražią baidarių puoselėjimo tradiciją tęsia jau ketvirtosios „Šešupės regatos“ organizatorius, šakietis, visuomenininkas Vykintas Augustaitis, kuris pasakojo, kad šiemet „Šešupės regata“ tapo respublikinė, nes sulaukta baidarininkų ne tik iš Šakių, bet ir Vilniaus, Stakliškių, Prienų, Kėdainių, Marijampolės, Kauno ir Atanavo.

„Dar aštuonios baidarės liko gulėti krante, nemokamai iškylauti galėjo dar 16 žmonių. Bet nelengva suorganizuoti daugiau dalyvių, kai tenka konkuruoti su grybais, bulviakasiu ir kitais renginiais, nors informacija apie renginį feisbuke viršijo 26 tūkst. peržiūrų“, – žygio organizavimo rūpesčiais dalijosi V. Augustaitis.

Žygio dalyviai, startavę iš Panovių, grožėdamiesi pakrančių vaizdais plaukė Šešupe, kuri skiria Lietuvą nuo Rusijos. Dalyviai įveikė 14,7 km, tiesa, norinčių plaukti iki Jotijos dar 15 km neatsirado.

Kaip ir pernai, šiemet renginiu susidomėjo ir keli Šakių Šaulių 405 kuopos nariai, „Žiburio“ gimnazistai.

Ne vienas dalyvis jau po žygio tvirtino, kad trasa nebuvo lengva, nes Šešupėje vandens vietomis buvo nedaug, labai maža srovė.

Sėkmingai įveikę trasą Šešupe, žygio dalyviai buvo apdovanoti Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro medaliais. Tarp moksleivių pirmi atplaukė Ridas Baranauskas ir Andriejus Kardauskas. Merginų grupėje – Paulina Sendžikaitė ir Raminta Stravinskaitė.

„Šiais metais žygiu ypač susidomėjo ir patys mažiausieji, jauniausia baidarininkė – vos trejų prieniškė, su tėte plaukė devynmetis Ugnius Bilskis iš Šakių, šiemet prisijungė ir Šakių ugniagesiai bei „Lauksvos“ moterys. Šiemet kvietėme ir visus mūsų kandidatus rinkimuose į Seimą, bet dalyvavo tik du“, – pasakojo V. Augustaitis ir pridūrė, kad kiekvienais metais savo baidares žygiui nemokamai skiria Fondas Šakių bendruomenės centras ir Panovių bendruomenės centro baidares administruojantis Aurimas Greičius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos