baneris leidinys

Nuotoliniu būdu vykusiame Lietuvos Grappling Gi technikos demonstravimo čempionate savo technikas demonstravo ir Šakių sporto klubų sportininkai. Tai nebuvo pirmosios varžybos, persikėlusios į nuotolinę erdvę, mat taip varžybos buvo organizuotos ir pavasarinio karantino laikotarpiu.

Šįkart tradicinį Lietuvos graplingo čempionatą pakeitęs Lietuvos graplingo su kimono technikos demonstravimo čempionatas nuotoliniu būdu pritraukė apie 30 sportininkų iš įvairių Lietuvos ir ne tik sporto klubų. Aštuoniose skirtingose amžiaus grupėse dalyviai varžėsi su kimono.
 
Šiame čempionate puikiai pasirodė Šakių sporto klubo „Audra“ sportininkai – Simona, Paulina ir Jokūbas Smirnovai. S. Smirnovaitė mergaičių U13 amžiaus grupėje iškovojo pirmąją vietą, Paulinai toje pačioje amžiaus grupėje atiteko trečioji vieta. Jokūbas berniukų U9 amžiaus grupėje technikos demonstravimo čempionate iškovojo pirmąją vietą.

Sportininkus varžyboms paruošė treneriai Kęstutis Smirnovas ir Tautvydas Antanaitis.

Prizines vietas šiame čempionate iškovojo ir Šakių Jiu-Jitsu klubo „Ošimas“ sportininkai. Nugalėtojais skirtingose amžiaus grupėse tapo Ieva Smirnovaitė (trečia vieta), Jurita Janušytė ir Justas Smirnovas (antros vietos), Matas Janušis – pirma vieta. Treneris Vytautas Smirnovas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos