baneris leidinys

riauka2Praėjusį savaitgalį Lietuvos regionų krepšinio lygoje buvo sužaisti eiliniai susitikimai. Šakių „Zanavyko“ krepšinio komanda žaidė ne tik savaitgalį, bet kovojo ir antradienį – tai buvo atidėtos rungtynės.

Praėjusį penktadienį šakiečiai namuose susitiko su Marijampolės „Mantingos“ komanda. „Zanavyko“ pranašumas nekėlė abejonių jau pirmojoje rungtynių pusėje, kai šakiečiai antrąjį kėlinį laimėjo rezultatu 39:9. Galutinis šių rungtynių rezultatas – 119:76 šakiečių naudai. Tą dieną rezultatyviausiai „Zanavyko“ gretose žaidė M.Karpičius, pelnęs 27 taškus, ir M.Riauka – 22 tšk.
 
Nuotr. Modestas Riauka (nr.12) ir Tomas Rekstys.

Kitose rungtynėse šakiečiai išvykoje susitiko su Prienų „Rūdupio KKSC“ komanda. Šiose rungtynėse „Zanavykui“ negalėjo padėti G.Pečiulionis ir R.Mačiulaitis. Tačiau ir be jų šakiečiai gana lengvai rezultatu 82:61 įveikė prieniškius. Rungtynėse su prieniškiais geriausiai sekėsi M.Riaukai ir T.Reksčiui, pelniusiems atitinkamai 24 ir 16 taškų.
 
Atidėtose rungtynėse su Varėnos „Ekstra-Feniks“ komanda šakiečiai taip pat neturėjo vargo. Svečiai buvo sutriuškinti 70 taškų skirtumu – 118:48. M.Riauka komandai pelnė 23, T.Rekstys – 19 taškų.

Po šių rungtynių „Zanavyko“ sąskaitoje jau 12 pergalių. Jie – vienvaldžiai Suvalkijos regiono lyderiai.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos