baneris leidinys

moto bybartas
Birželio 5 d. Kačerginės Nemuno žiedo trasoje praūžė Lietuvos motociklų sporto federacijos varžybos, kur puikius rezultatus demonstravo ir du kraštiečiai.

Lietuvos plento žiedo pirmajame etape, skirtingai nei pernai, dėl karantino apribojimų nebuvo būrio sportininkų iš Latvijos ir Lenkijos. Šiemet į Nemuno žiedą atvyko vienas Rusijos ir keli Lenkijos sportininkai. Tačiau kova buvo atkakli, nes susirinko ypač didelis būrys lietuvaičių. Dvigubai padaugėjo dalyvių „Superbike“, „Superstock600“ klasėse ir daugiau nei trigubai B1200 klasėje. Jei pernai šių klasių sportininkai startavo vienoje grupėje, tai šiemet dėl dalyvių gausos startus reikėjo išskaidyti į tris grupes.
 
Varžybų vadovas Adomas Dautartas pastebi, kad pradedančių sportininkų klasėse C1200 ir C600 daug pajėgių atletų, kurie jau galėtų pereiti į aukštesnio pajėgumo B1200 ir „Superstock600“ klases.

Kraštietis Gintaras Dereškevčius pirmą vietą iškovojo C600 klasėje.

„Suvažiavau neblogai, savo klasėje atlėkiau pirmas ir padovanojau savo vaikams gimtadienių dienos proga pergalę. Pagerinau asmeninį trasos įveikimo laiką iki 1,15698. Tai motyvuoja pradėti ruoštis ir fiziškai dėl geresnių rezultatų“, – įspūdžiais savo socialinio tinklo paskyroje po varžybų dalijosi G. Dereškevičius.

Puikius rezultatus pademonstravo ir lukšietis Tadas Bybartas. Jis pirmas buvo „Street1000“ klasėje.

„Jaudulio buvo labai daug, bet prieš varžybas sau pasakiau, kad nusiramink ir važiuok taip, kaip gali geriausiai, ir saugiai. Pavyko padaryti tai, ko ir norėjau“, – džiaugėsi T. Bybartas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos