baneris leidinys

auto vv
Birželio 4–5 dienomis Lietuvos automobilių ralio čempionate debiutavo Tado Viliūšio ir Daumanto Vasiliausko ekipažas. Nors ne viskas ėjosi it per sviestą, sportininkai entuziazmo nepraranda.

Pasak D. Vasiliausko, pasiruošimas ralio sezonui prasidėjo dar lapkričio mėnesį ir, kaip būdinga, viskas vyko iki paskutinės akimirkos.
 
„Automobilį priregistravome likus dviem dienoms iki ralio, o visas pasiruošimas baigėsi paskutinę naktį. Penktadienį rytą atvykome į Kelmę, kur praėjome administracinę ir techninę komisiją, vykome susirašinėti trasų“, – įspūdžiais dalijosi šturmanas.

Vakare šakiečių jau laukė pirmasis greičio ruožas (GR) ir pirmas važiavimas naujai paruoštu BMW. Tiesa, buvo pastabėta keletas tobulintinų dalykų, kuriuos staiga imta tvarkyti, o šeštadienį jau laukė kitas GR, kurio vidury šakiečiai pastebėjo, kad automobilis važiuoja nepilna galia. Penktame greičio ruože tempas pradėjo gerėti, ekipažas pakilo 15 pozicijų aukščiau, tai ypač džiugino šakiečius, tačiau aštuntajame greičio ruože automobilis pradėjo kaisti ir į finišą BMW nuriedėjo.

„Sprogo radiatorius ir taip baigėsi pirmasis mūsų ralis. Aišku, liūdna, bet namų darbus iki kito ralio pasidarysim ir grįšime stipresni“, – optimizmo nepraranda D. Vasiliauskas.

Antras čempionato etapas vyks liepos 9–10 dienomis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos