baneris leidinys

treniruokliai lauke
Prie naujo dviračių-pėsčiųjų tako pasiesartyje trečiadienį įrengti nauji treniruokliai yra modernesni nei įprasti, nes mankštinantis galima pačiam pasireguliuoti svorio apkrovą. D. Pavalkio nuotr.

Trečiadienį Šakių miesto pasiesartyje prie naujai įrengto tako sumontuoti šeši nauji lauko treniruokliai. Netrukus pasiesartyje dar atsiras daugiau suoliukų ir šiukšliadėžių – šio projekto etapo darbai bus galutinai baigti.
 
Miesto pasiesartyje jau kuris laikas buvo tvarkoma aplinka, įrengta nauja infostruktūra, kuri didžiąja dalimi finansuojama iš savivaldybės įgyvendinamo projekto „Draugystės parkai – 3“. Čia atsirado ir pėsčiųjų-dviračių takas, tualetas, apšvietimas bei keletas aikštelių, o trečiadienį vienoje iš šių aikštelių pastatyti ir lauko treniruokliai. Šią sporto įrangą savivaldybė užsakė iš savo, ne projektinių lėšų, naujai sporto įrangai skyrė 12 tūkst. eurų.

Pasiesarčio projektą kuruojantis savivaldybės architektas Mantas Paketuris jau yra minėjęs, jog ne visi nauji inžineriniai sprendiniai, kurie buvo numatyti techniniame projekte, atsiras iš šiam projektui skirtų lėšų, nes pinigų viskam tiesiog nepakako.

Nauji treniruokliai išskirtiniai tuo, kad yra su papildoma reguliuojamo svorio apkrova. Treniruoklius bus galima patiems pasireguliuoti, todėl jie yra šiuolaikiškesni ir truputėlį primins sporto salę. Pasiesarčiui šiuo metu neatsitiktinai skiriama tiek dėmesio – numatyta, kad liepos mėnesį bus baigti šio projekto etapo darbai.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos