baneris leidinys

stovyklautojai audra
Stovyklos metu Palangoje stovyklautojai aktyviai leido laiką. Organizatorių nuotr.

Birželio 28 d.–liepos 2 d. Šakių sporto klubas „Audra“ bendrai įgyvendinantis Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis finansuojamą projektą „Sportinio užimtumo veiklos Šakių miesto socialinę atskirtį patiriantiems gyventojams“, Palangoje suorganizavo vasaros stovyklą daugiavaikių šeimų vaikams, socialinės rizikos vaikams ir jaunimui. Tai jau trečioji tokia stovykla Palangoje.
 
Kaip teigė klubo vadovė Gintarė Bubnytė-Smirnovienė, stovyklos tikslas – laimingi, laisvi ir sportiški vaikai. To ir buvo siekta visas penkias stovyklos dienas. Ir ne veltui, nes stovyklavo 20 draugiškų, imlių, nuolat besišypsančių ir padedančių vieni kitiems vaikų.

Stovyklos metu vaikai aktyviai leido laiką su keturiais savanoriais, kurie jiems buvo ne tik vadovai, bet ir mokytojai, draugai. Stovyklautojai daug laiko leido gryname ore, aplankė Palangos tiltą, išvaikščiojo Birutės parką, kuriame atliko įvairiausias ištvermės, drąsos, draugiškumo užduotis, susipažino su raitąja policija, pasigrožėjo Palangos botanikos sodo augalija ir ten apsigyvenusiais gyvūnėliais, pamaitino tvenkiniuose plaukiojančias antis, užkopė į Palangos bažnyčios bokštą (apžvalgos aikštelę), pasigrožėjo ir pasiklausė grojančių fontanų. Taip pat stovyklautojai dalyvavo orientaciniame žaidime, kurio tikslas surasti tam tikrus Palangos objektus, nusifotografuoti prie jų ir sugrįžti į nurodytą vietą pirmiems. Rytinės ir vakarinės treniruotės, kurių metu vaikai demonstravo savo ištvermę, jėgą ir net sumanumą (estafetės, sumo, žaidimas „Sumuštinis“ ir pan.), vykdavo sporto salėje ir pajūryje, o visą nuovargį palikdavo Baltijos jūros bangose.

Paskutinę stovyklos dieną vaikams buvo įteikti dalyvio diplomai, prisiminimo dovanėlės.

Informuojama, kad daugiavaikių šeimų vaikai, socialinę atskirtį patiriantys vaikai ir jaunimas, senjorai ir neįgalieji jau nuo rugsėjo mėn. yra kviečiami prisijungti į NEMOKAMUS užsiėmimus sporto klube „Audra“. Daugiau informacijos tel.nr. 8 600 19500

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos