baneris leidinys

saudymo varzybos2021
Šeštadienį Vytauto Kazio Januškevičiaus šaudymo centre vykusiose medžiotojų lygos X etapo varžybose profesionalų grupėje nugalėtoju tapo griškabūdietis Donatas Varnauskas (viduryje), nuo jo neatsiliko antros vietos laimėtojas, svečias Simas Petraitis (dešinėje), o trečią vietą užėmė taip pat kraštietis Džeraldas Bindokas. (S. Balčiūno nuotr.)

Rita PLAUŠINAITYTĖ-ŠERKŠNIENĖ

Praėjusį šeštadienį Vytauto Kazio Januškevičiaus šaudymo centre vyko medžiotojų lygos X etapo varžybos. Tai buvo pirmosios tokio tipo varžybos šioje šaudykloje, todėl jos šeimininkas Almantas Januškevičius jas pavertė tikra švente. Geros nuotaikos ir įspūdžių nestokojo tiek vietiniai medžiotojai, tiek aktyviau sportuojantys šauliai.

Varžybas atidariusį šaudyklos šeimininką A. Januškevičių su įstojimu į Lietuvos sportingo federaciją iš karto pasveikino „Sūduvos mokomojo šaudymo centro“ direktorius Egidijus Paliulis. Pats E. Paliulis varžybose ir teisėjavo. Lietuvos sportingo federacija X etapo varžybas surengė Šakių rajone, o finalinės varžybos numatytos spalio 2 dieną Kaune.

Lietuvos medžiotojų lyga – tai šaudymo į skriejančius taikinius varžybų ar treniruočių šaka pagal „Compak sporting“ taisykles. Taisyklės yra supaprastintos, skrydžiai lengvesni tam, kad kiekvienam medžiotojui būtų įdomu dalyvauti. Šeštadienį Mozūriškių kaime dalyvavo ne tik sportininkai, profesionalūs šauliai iš visos šalies, bet ir Šakių medžiotojų ir žvejų draugijos nariai, tarp kurių ir ne pirmą kartą įvairiose šaudymo varžybose dalyvaujanti Laima Bukauskaitė, kuri taip pat ir teisėjavo varžyboms. Be dviejų minėtų teisėjų varžybose teisėjavo ir Paulina Andriuškevičiūtė.

Mūsų rajonui šaulių varžybose atstovavo septyni dalyviai. Iš viso varžėsi 33 šauliai. Jų tikslas buvo pataikyti į kuo daugiau iš 50-ies skriejančių lėkščių.  

 Open grupėje, kurioje medžiotojai rungiasi kartu su sportininkais, taikliausiai šaudė ir pirmą vietą užėmė griškabūdietis Donatas Varnauskas, paleidęs 45 taiklius šūvius į skriejančias lėkštes. Antroje vietoje liko svečias Simas Petraitis (45/50), o trečiąją vietą iškovojo taip pat kraštietis Džeraldas Bindokas (45/50).

M1 grupėje varžosi medžiotojai arba „Sporting“ federacijos nariai, šaudantys D grupėje. Šioje grupėje nugalėtojais tapo tie patys šauliai, kaip ir profesionalų grupėje: pirma vieta – Donatas Varnauskas (45/50), antroje liko Simas Petraitis (45/50), trečioje – Džeraldas Bindokas (45/50).

M2 grupėje varžosi medžiotojai kartu su kiek mažiau profesionaliais šauliais. Tarp šios grupės šaulių kraštiečių nugalėtojų jau nebuvo – pirmą vietą užėmė Ignas Klimas, pataikęs į 37 taikinius iš 50-ies. Antroje vietoje – Algimantas Draugelis (37/50), o trečioje – Ričardas Lukauskas (36/50).

Po varžybų taikliausi šauliai apdovanoti taurėmis, medaliais ir prizais, kuriuos įsteigė federacija kartu su Vytauto Kazio Januškevičiaus šaudymo centru. Taikliausiems šauliams specialių firminių savo gaminių dovanojo ir renginio rėmėja UAB „Lukšių pieninė“.

Kiekviename iš Medžiotojų lygos etapų dalyvaujantys šauliai gali dalyvauti loterijoje – varžybose gauna po loterijos bilietą ir galės laimėti tris 200 eurų vertės dovanų čekius įsigyti termovizoriams iš parduotuvės „Iray“. Finaliniame etape vyks finalinė loterija, kurios pagrindinis prizas – termovizorius. Antras finalinės loterijos prizas – lygiavamzdis šautuvas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos