baneris leidinys

triatlono visi
Kasmet į mažąjį Girėnų triatloną šios sporto šakos entuziastus sukviečia buvęs triatlonininkas (priekyje) Juozas Jonuška, o Girėnų bendruomenės centro pirmininkė Irena Sakalauskienė pasirūpina svečių viešnage mūsų krašte. (Organizatorių nuotr.)


Rugpjūčio 15-ąją prie Valiulių tvenkinio vyko tradicinės mažojo triatlono varžybos Šakių rajono Jaunimo kūrybos ir sporto centro taurėms laimėti. Trylika dalyvių turėjo plaukti 400 m, dviračiu įveikti 20 km bei bėgti 6 km. Mūsų rajonui atstovavo vienas sportininkas.
 
Varžybų dalyvius pasveikinęs girėniškis, triatlono varžybų organizatorius Juozas Jonuška pirmiausiai pakvietė tylos minute pagerbti vieną iš stipriausių mūsų rajono triatlonininkų Joną Burkšaitį, tragiškai iškeliavusį Anapilin. Jo atminimui prieš penkerius metus vėl pradėtos organizuoti triatlono varžybos.

Pasveikinusi sekmadienį prie Valiulių tvenkinio atvykusius sportininkus ir žiūrovus, Girėnų bendruomenės centro pirmininkė Irena Sakalauskienė varžybų dalyviams linkėjo gerų rezultatų, o svečiams malonios viešnagės. Iš viso mažojo Girėnų triatlono varžybose buvo užsiregistravę 16 dalyvių iš Vilniaus, Kauno, Kaišiadorių, Prienų, tačiau startavo tik 13. Mūsų rajono garbę ginti stojo vienas iš šio triatlono organizatorių Evaldas Pavalkis.

„Džiaugiuosi ir vienintele dama, kuri stoja į kovą kartu su vyrais visose trijose rungtyse“, – prieš startą kalbėjo J. Jonuška.

Gražių sportinių pergalių palinkėjo ir varžybų teisėjai, Jaunimo kūrybos ir sporto centro treneriai prieš tai supažindinę su varžybų reikalavimais.

Pirmoje rungtyje dalyviai turėjo nuplaukti 400 metrų atkarpą, po to sėdo ant dviračių ir važiavo 20 kilometrų, galiausiai jų laukė šešių kilometrų bėgimas.

Šiųmetėse triatlono varžybose vyrų grupėje greičiausias buvo kauniškis Mantas Bartkus, jis visą distanciją įveikė per 1 val. 01 min. 04 sek. ir pagerino praėjusio triatlono nugalėtojo laiką (1 val. 09 min. 10 sek.).

Antras buvo Evaldas Morkūnas iš Kaišiadorių, jo laikas – 1 val. 03 min. 06 sek., trečias finišą kirto Darius Masionis iš Byliškės (Prienų r.), pasiekęs 1 val. 05 min. 01 sek. rezultatą.

Moterų grupėje savo jėgas išbandė vilniškė Aistė Jurevičė, ji be konkurencijos ir tapo nugalėtoja, mat kita užsiregistravusi dalyvė į startą neatvyko.

Visi nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis bei medaliais, Girėnų bendruomenės pirmininkė I. Sakalauskienė išdalino ir saugaus eismo priemones – šviesą atspindinčius krepšius, atšvaitus bei liemenes.

Taip pat buvo apdovanotas jauniausias varžybų dalyvis, trylikametis kaunetis Jonas Venckūnas, vyriausiojo dalyvio prizas atiteko 46-erių metų sportininkui Juliui Tomaševičiui iš Vilniaus.

Šakių rajono atstovui E. Pavalkiui iš Lepšių (Lukšių sen.), kuris bendroje įskaitoje iš 13 startavusių liko penktas, buvo įteikti rajono sporto draugijos „Žalgiris“ marškinėliai.

Kaip kasmet po apdovanojimų ceremonijos girėniškės šeimininkės visus pakvietė į bendruomenės namus ir pavaišino tradiciniu troškiniu, kvapnia gira.

Varžybų dalyviai dėkojo už šiltą priėmimą, pasižadėjo kitąmet dalyvauti dar gausiau.

„Mes, organizatoriai, širdingai dėkojame visiems prijaučiantiems šiam renginiui ir pagal galimybes parėmusiems geradariams. Išsiskirstydami nutarėm, kad ir toliau šios datos nekeisim ir varžybas rengsim per Žolinę“, – kalbėjo J. Jonuška.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos