baneris leidinys

krepsinis 3x3 griskabudis
Šiųmečiame gatvės krepšinio 3x3 turnyre Griškabūdyje varžėsi 14 komandų. (Organizatorių nuotr.)


Tradiciškai rugpjūčio pabaigoje krepšinio aikštelėje Griškabūdyje vėl šurmuliavo oranžinio kamuolio entuziastai, čia buvo surengtas 3x3 gatvės krepšinio turnyras „Leiskime vasarą sportiškai“. Turnyre dalyvavo 14 komandų iš Kazlų Rūdos, Kauno, Šiaulių bei Šakių rajono ir varžėsi dviejose amžiaus grupėse.
 
Kaip pasakojo Griškabūdžio kultūros centro sportinių renginių ir šio turnyro organizatorius Algimantas Zymonas, jau nuo 1997 metų Griškabūdyje organizuojamas gatvės krepšinio 3x3 turnyras, organizatoriai – Griškabūdžio kultūros centras.

Pirmieji į aikštelę išbėgo krepšininkai iki 18 metų amžiaus, krepšinio aikštelėje varžėsi keturios komandos. Po įtemptų kovų pirmą vietą iškovojo komanda, pasivadinusi „007“, iš Šakių. Antri liko kazliškiai, treti gelgaudiškiečiai.

Grupėje 19 metų ir vyresni krepšinio aistruoliai susibūrė net į 10 komandų. Ir čia vyko atkaklios krepšinio kovos, po kurių paaiškėjo, jog pajėgiausia šiemet yra šiauliečių komanda „Martynas ir draugai“, antri liko kauniečiai („Rėmėjai“), treti – komanda „Degė“ (Degutinė).

Dvylika sportininkų panoro išmėginti savo jėgas tritaškių konkurse, taikliausias buvo šakietis Martynas Martinaitis, antras liko taip pat šakietis Paulius Balčiūnas.

Baudų mėtymo konkurse geriausiai sekėsi griškabūdiečiui Lukui Matulaičiui, antras liko sintautiškis Paulius Jakaitis.

Nugalėtojams atiteko taurės ir medaliai, rėmėjų dovanos, visi dalyviai pasipuošė specialiai turnyrui sukurtais marškinėliais.

Visą šeštadienio dieną Griškabūdžio sporto aikštelėje bumbsintys kamuoliai traukė ir žiūrovus, kurie stebėjo atkaklias krepšinio kovas. Šiųmečio 3x3 gatvės krepšinio turnyro organizatoriai ypač dėkojo rėmėjams: „Volinta energy“, UAB „Vilkža“, Algiui Sarpaliui, Juozui Valaičiui, Marijui Užupiui ir kitiems geros valios žmonėms, prisidėjusiems prie turnyro organizavimo.

„Daug prisidėjo rengiant šiųmetį turnyrą Griškabūdžio seniūnija ir Griškabūdžio kultūros centras, jų lėšomis ir pastangomis buvo atnaujintos krepšinio lentos ir krepšiai“, – sakė A. Zymonas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos