baneris leidinys

jokubaitis - organizatoriu foto
Septynerių metų užsieniečių laimėjimus šįkart nutraukė lietuvis, kraštietis Audrius Jokūbaitis – jis lipo ne tik ant aukščiausio pakylos laiptelio, bet vienoje iš rungčių užfiksavo rekordą. (Organizatorių nuotr.)


Savaitgalį Marijampolėje įvyko jau 29-asis tradicinis tarptautinis galiūnų turnyras. Jame varžėsi 10 stipruolių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Čekijos, Slovakijos, Vengrijos, Prancūzijos bei Ukrainos, o visus nugalėjo šakietis galiūnas Audrius Jokūbaitis.
Jau septynerius metus paeiliui ant aukščiausio garbės pakylos laiptelio šiame turnyre lipo užsieniečiai. Šį kartą jų laimėjimus nutraukė lietuvis, kraštietis Audrius Jokūbaitis, 190 cm ūgio 122 kg sveriantis galiūnas.

Jis turnyre surinko 46,5 taško. Nuo jo 4,5 taško atsiliko ukrainietis Pavlo Kordiyaka, tiek pat taškų surinko ir trečiąją vietą iškovojo galiūnas iš Latvijos Janis Šleckus. Lietuvos garbę taip pat gynęs Mantas Lalas užėmė ketvirtą poziciją.

Galiūnams teko įveikti šešias daug jėgos ir ištvermės pareikalavusias rungtis: kelti rąstą, kelti maišus į automobilį, įveikti atkėlimo rungtį, versti padangą, nešti svarmenį, nešti Lietuvos formos metalinį skydą. Žiūrovams buvo pristatyta dar nematyta „Heraklio laikymo“ rungtis, kuomet galiūnai laiko dvi į šalis svyrančias kolonas.

Daug emocijų suteikė abiejų lietuvių pasirodymas paskutinėje 170 kg skydo „Lietuva“ nešimo rungtyje. Pradžioje skydą 89 m 78 cm nunešė M. Lalas, bet jau tapo aišku, kad jis turnyro įskaitoje liks ketvirtas. Publika stovėdama plojo visą distanciją su svarmeniu žygiavusiam A. Jokūbaičiui. Naujai pagamintą metalinį Lietuvos formos skydą jis nunešė 98 metrus ir užfiksavo šios rungties rekordą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos