baneris leidinys

glikas ralis
Geriausią suminį rezultatą net trijose įskaitose su VAZ 2105 pasiekė Šarūno Gliko ir Tado Bakio ekipažas. Jiems įteikta Susisiekimo ministro Mariaus Skuodžio taurė. A. Brazaičio nuotr.

Sekmadienį sostinės S. Daukanto aikštėje finišavo tradicinis ralis „Aplink Lietuvą 2021“, kurio dalyviai varžėsi dėl garbingiausio trofėjaus kiekvieno sportininko kolekcijoje – Prezidento taurės. Tradiciškai šiose varžybose rungiasi ir varžovams nosis šluosto ir mūsų kraštiečiai.
 
Trečiąją absoliučios įskaitos vietą iškovojo Tomas Kažemėkaitis su Sauliumi Šuopiu, vairavę BMW 325 ir džiaugęsi Švietimo, mokslo ir sporto ministrės taure, kurią jiems įteikė viceministras Linas Obcarskas. Jie nugalėtojams pralaimėjo 4 min. 3,8 sek.

Geriausią suminį rezultatą net trijose įskaitose su VAZ 2105 pasiekusį Šarūno Gliko ir Tado Bakio ekipažą pasveikino ir savo taurę įteikė susisiekimo ministras Marius Skuodis.

Šiame ralyje startavo 55 ekipažai, o finišavo 39. 1180 km ralio maršrute, einančiame per 27 miestų ir savivaldybių centrus, vyko ir atskirų etapų lenktynės.

Trijų dienų ralis „Aplink Lietuvą 2021“ šiemet neeilinis – 30-asis, juos nuo pat pirmojo rengia Lietuvos automobilių klubas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos