akcija2024 568px

kartingai retro
„Retro Minsk“ klasėje pirmąją vietą iškovojo šakietis Kęstutis Jankauskas, o antras liko Saulius Antanaitis, kurio pergale džiaugėsi ir sūnus Kazimieras. G. Jovaišos nuotr.


Birželio 25 d. Šiaulių rajone vyko kasmetinio Lietuvos kartingų čempionato III etapas. Čia dalyvavę kraštiečiai triumfavo net trijose skirtingose kategorijose.
 
Čempionų taurę atsiėmė ir „Kz2 Masters“ klasėje triumfavo Vytautas Adomaitis. Jo sūnus Joris taip pat neatsiliko – nors jam vos šešeri, „Rotax Micro Mano“ (vaikų) klasėje Joris užėmė pirmą vietą.

kartingai retro3
Pirmąkart čempionate startavo „Retro Minsk“ klasė. Pirmąją vietą šioje klasėje užėmęs Kęstutis Jankauskas išskiria, jog anksčiau su tokiais retro automobiliais vykdavo tik parodomieji važiavimai, o šiemet tai išaugo ir į sportinių varžybų kategoriją. Garbinga antroji vieta šioje klasėje atiteko taip pat šakiečiui – Sauliui Antanaičiui.

Čempionate dalyvavo dar du kraštiečiai – Virgaudas Viliūšis ir Kęstutis Paulikas. Iš viso Šiaulių rajone varžėsi apie 100 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Vokietijos. Kitas etapas šakiečių laukia jau rugpjūčio 6 d. Smalininkuose.

Milda Čebanauskaitė

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos