akcija2024 568px

gulbele 3x3 komanda
Tarp 12 stipriausių Lietuvos 3x3 komandų šį kartą PRO grupėje ryškiausia buvo Šakių „Vyčio-Gulbelės“ ekipa, iškovojusi ir kelialapį į FIBA turnyrą, ir piniginį prizą. Organizatorių  nuotr.

Sekmadienį Panevėžyje finišavo Lietuvos 3x3 lygos II etapas, kuriame stipriausios šalies komandos išsidalino piniginius prizus, o nugalėtojams dar ir atiteko kelialapis į FIBA „World Tour“ serijos turnyrą Lozanoje (Šveicarija).
 
Tarp 12 stipriausių Lietuvos 3x3 komandų šį kartą PRO grupėje ryškiausia buvo Šakių „Vyčio-Gulbelės“ ekipa, kuri finale 22:11 susitvarkė su „Rivile“. Be kelialapio į prestižinį FIBA turnyrą, Šakių klubas iškovojo 3 tūkst. eurų.

Krepsinis.net primena, kad Pauliaus Beliavičiaus, Modesto Kumpio, Aurelijaus Pukelio ir Marijaus Užupio kvartetas tik paskutinę minutę įšoko į turnyrą – anksti iš „Challenger“ serijos turnyro Lipike (Kroatija) pasitraukęs Šakių klubas nusprendė atvykti į finalinį turnyrą Panevėžyje, kur pakeitė Trakų GEALAN.

Trečiasis Lietuvos 3x3 lygos turas prasidės jau liepos 30–31 d. Šakiuose, dar po savaitės įvyks etapas Marijampolėje (rugpjūčio 6–7 d.), o  finišas bus Kaune rugpjūčio 14–15 d.

Iš viso Lietuvos 3x3 lygą sudaro trys atskiri turai, kurie susideda iš 9 etapų – po tris etapus kiekviename ture.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos