akcija2024 568px

nk2022
„U18“ grupėje namams pergalę padovanojo šakiečių komanda „326“ (juoda apranga), finalinėje kovoje įveikusi šiauliečių „EDGE“. V. Venslovaičio nuotr.


Agnė KEREIŠIŪTĖ

Aistringų krepšinio fanų neišgąsdino nei vakaro tvanka, nei naktį praūžusi audra – šeštadienį Jaunimo kūrybos ir sporto centrą sudrebino jau aštuntasis 3x3 Naktinio krepšinio turnyras. Šiais metais „NK Šakiai“ komandos organizuojamas renginys subūrė 94 žaidėjus iš Vilniaus, Kauno, Molėtų, Šiaulių, Kuršėnų, Kėdainių, Vilkaviškio, Marijampolės ir, žinoma, Šakių, o jų kovas stebėjo daugiau nei 600 žiūrovų.

„Kai kurios komandos į Šakius atvažiuoja net penktus metus iš eilės. Laikau tai kokybės ženklu – į turnyrą grįžtantys žadėjai parodo, kad liko patenkinti. Tai džiugina, nes renginio idėja nuo pat pradžių buvo ir išlieka orientuota į bendruomenės stiprinimą. Krepšinio turnyras ne tik pramoga dalyviams – jis pritraukia ir miestiečių dėmesį. Gausus žiūrovų būrys ir palaikymas yra išskirtinis mūsų bruožas, kuriuo didžiųjų miestų renginiai dažnai nepasižymi“, – džiaugiasi vienas renginio organizatorių Marius Pavalkis.

Dalyviai rungėsi dviejose amžiaus grupėse: „U18“ galėjo žaisti ne vyresni nei 18 metų jaunuoliai, o „Mėgėjų“ grupėje žaidėjų amžius nebuvo ribojamas.

„U18“ grupėje, kurioje varžėsi šešios komandos, pirmąją vietą iškovojo ir namų garbę apgynė vietinių komanda „326“ (Karolis Pavalkis, Paulius Mozūraitis, Tomas Stankevičius, Benas Vaišvilas), antroji vieta atiteko svečiams iš Šiaulių „EDGE“ (Gustas Blinkinas, Jokūbas Stropus, Nedas Žolpis), trečioji vieta – marijampoliečiams „Černė“ (Adrijus Jančiauskas, Justas Čebatorius, Nedas Rusovičius, Tadas Seliokas).

„Mėgėjų“ grupėje besivaržančiųjų gretos buvo kur kas gausesnės  – čia dėl pergalės rungėsi net 18 komandų. Antrą valandą ryto vykusiame finale pergalę iškovojo bendra šakiečių ir kauniečių komanda „Ekipažas“ (Lukas Karalius, Lukas Žukauskas, Ričardas Verbickas, Dominykas Petkevičius). Antrąją vietą užėmė komanda „Ekholdt Montasje“ (Gražvydas Mockus, Domantas Šimaitis, Lorenas Stoškevičius, Deividas Visockis), kuri į Šakių naktinio krepšinio turnyrą iš Kuršėnų atvyko jau ketvirtą kartą. Trečiąja vieta džiaugėsi komanda iš Kėdainių „Grafu Furniture“ (Vilius Akučka, Julius Raudonius, Tadas Baracevičius, Simas Stonys).

Turnyro metu vyko ir konkursai, kuriuose dalyvavo visi norintys. „Snaiperio“ konkurse pergalę iškovojo šakietis Arnas Šnipas, įveikęs 52 varžovus. Populiariausiąjį „Drunk&Dangerous” („Girtas ir pavojingas“) konkursą laimėjo šiaulietis Tadas Baracevičius – užsidėjęs specialius girtumą imituojančius akinius vaikinas nosį nušluostė net 96 konkurentams. „Oro karaliaus“ titulas taip pat atiteko šiauliečiui, žymaus Lietuvos krepšininko Mindaugo Žukausko sūnui Deividui Žukauskui, nugalėjusiam keturis varžovus.

Pergalės ne tik paglostė laimėtojų širdis, bet ir papildė pinigines – jie buvo apdovanoti piniginiais prizais, kurių bendras fondas siekė 1 tūkst. eurų. Už paramą ir pagalbą organizatoriai dėkojo vis gausėjančiam rėmėjų būriui.

„NK Šakiai“ komanda neliko abejinga aktualijoms – tradicinis Naktinio krepšinio akcentas yra juoda spalva, tačiau šiemet dalyviams buvo išdalinti balti marškinėliai, papuošti Ukrainos vėliavos spalvomis nudažytais kamuoliukais.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos