akcija2024 568px

tenisas kaune
Vėlų sekmadienio vakarą, pasibaigus paskutiniesiems mačams, medaliais ir paguodos prizais buvo apdovanoti  geriausiai turnyre pasirodę žaidėjai – pagrindinė Šakių teniso klubo „Rebė“ taurė iškeliavo į Marijampolę, ją „Hard“ pajėgumų grupėje iškovojo Lukas Linkus (penktas iš dešinės). M. Aleksos nuotr.

Savaitgalį praūžė lauko teniso Vienetų turnyras Šakių teniso klubo „Rebė“ taurei laimėti. Šeštadienį tenisininkai varžėsi Šakiuose, o sekmadienį, užklupus lietui, kovos buvo tęsiamos uždaruose kortuose Kaune.
 
Turnyro organizatorius Mantas Aleksa džiaugiasi, kad jau tradicija tampančios, trečią vasarą iš eilės vykstančios varžytuvės ir toliau sėkmingai pritraukia lauko teniso mėgėjus. Šiais metais turnyre varžėsi 24 dalyviai, jėgas išbandę trijose pajėgumų grupėse – „Light“ (silpniausia), „Middle“ (vidutinė) ir „Hard“ (stipriausia).

Pasak M. Aleksos, žvelgiant į trejų metų tendencijas, šios išlieka panašios – kasmet surenkamas optimalus dalyvių skaičius, apsiribojant kiek daugiau nei pora dešimčių žaidėjų – jo praplėsti neleidžia kukli infrastruktūra, mat Šakiuose turime vos du lauko teniso kortus. Dauguma besivaržančiųjų – svečiai, į varžytuves atvykę iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Anot organizatoriaus, nors lauko tenisas po truputį populiarėja ir tarp vietinių, tačiau dažniausiai jis žaidžiamas tik pramogai. Norint paruošti šakiečius turnyrams, reikėtų profesionalaus trenerio ir uždaro korto, kad treniruotės galėtų vykti ne tik šiltuoju sezonu.

Tiesa, trečiasis turnyras išsiskyrė tuo, jog čia varžėsi vienas ukrainietis. Šiuo metu Šakiuose gyvenantis devyniolikmetis Volodimyr Matvieiev tėvynėje lankė lauko teniso užsiėmimus, tad M. Aleksa vaikinui pasiūlė atgaivinti įgūdžius – pakvietė dalyvauti turnyre nemokant startinio mokesčio.

Sužaidus paskutiniuosius mačus paaiškėjo, jog „Light“ grupėje „Rebė“ taurę iškovojo kaunietis Paulius Vaikasas, sidabru pasipuošė vilnietis Erikas Arlauskas, o bronza atiteko marijampoliečiui Mindaugui Gelčiui. „Middle“ kategorijoje čempiono taurė iškeliavo Marijampolėn – ją iškovojo Aidas Butanavičius, sidabro medaliu džiaugėsi kidulietis Tadas Račiūnas, o trečiąją vietą iškovojo panevėžietis Meldas Valantas. Na, o pačioje stipriausioje  – „Hard“ grupėje – „Rebė“ taurė buvo įteikta marijampoliečiui Lukui Linkui, sidabru sutvisko panevėžietis Mantas Vaznonis, o bronza – iš Druskininkų atkeliavęs Povilas Kašinskas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos