akcija2024 568px

kartingai apdovanojimai
Čempionu „Retro Minsk“ klasėje tapo kraštietis Kęstutis Jankauskas, šalia jo ant nugalėtojų pakylos stojosi ir antrąją vietą iškovojęs Saulius Antanaitis. Tėčius palaikė didžiausi gerbėjai – sūnūs Kazimieras Antanaitis ir Vytenis Jankauskas. Asmeninio archyvo nuotr.

Rugpjūčio 6 d. Smalininkuose praūžė Lietuvos kartingų čempionato IV etapas. Čia fortūna nusišypsojo net trims kraštiečiams.
 
Daugiau nei šimtas kartingų aistruolių varžėsi 17-oje kategorijų, į kurias buvo skirstomi pagal amžių, kartingų variklių galingumą ir kitus parametrus. Čempionate dalyvavo ir aštuoni mūsų krašto atstovai, beveik pusė jų užlipo ant nugalėtojų pakylos – „Retro Minsk“ klasėje pirmąja vieta džiaugėsi Kęstutis Jankauskas, o antrąja – Saulius Antanaitis. Sidabru pasipuošė ir Vytautas Adomaitis, pergalę iškovojęs „Kz2 Masters“ klasėje.

Čempionas K. Jankauskas tikino, jog lenktynėse vyravo išties šauni atmosfera – džiugino geras oras, gausi publika, ir puiki kolegų kompanija – jauniausiajam buvo vos 4 m., o vyriausiajam – 66 m.

Tad pergalės skonį ir vėl pajutę kraštiečiai jau gali ruoštis kitam čempionato etapui, kuris vyks rugsėjo 10 dieną Šiauliuose.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos