baneris leidinys

vytis vdu nuotr-autorius-M-Baranauskas
Basketnews.lt ir vdu.lt skelbia apie pokyčius ir buriamą jungtinę Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ir „Vyčio“ komandą, rungtyniausiančią Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Komanda bus atpažįstama ir dvigubu pavadinimu – „Vytis-VDU“.

Minėtuose portaluose nurodoma, kad plėsdamas partnerių gretas bei atnaujindamas įvaizdį VDU pasirašė bendradarbiavimo ir jungtinės veiklos sutartį su „Vyčio“ klubu. VDU studentų krepšinio žaidėjų pagrindu sudaryta komanda treniruosis naujajame didžiausiame Lietuvoje universitetiniame Valdo Adamkaus sporto komplekse. „Vytis-VDU“ krepšinio komanda sporto komplekse per mėnesį sužais vienerias oficialias NKL rungtynes, o įprastai rungtynės, kaip ir iki šiol, bus žaidžiamos Šakiuose, Jaunimo kūrybos ir sporto centre.
 
Pirmaisiais komandos naujokais taps ir prie jungtinės krepšinio komandos, kuri žais 5×5 bei trijulių krepšinį, šiemet prisijungs perspektyviausi U23 3×3 jaunimo rinktinių žaidėjai Rokas Mačiulis, Ernestas Jonkus ir Eimantas Žilius.

„Šis dviejų stiprių ir laiminčių organizacijų bendradarbiavimas organizacine prasme yra ganėtinai unikalus reiškinys, kuris jungs ir suderins sportininkų bei trenerių rengimą, sporto studijas bei skirtingas krepšinio atmainas – 5×5 krepšinį Regionų krepšinio lygoje (RKL), NKL ir sparčiai populiarėjantį, neseniai olimpine sporto šaka tapusį trijulių krepšinį. VDU savo studentams sportininkams sudarys ypač geras sąlygas tobulėti tiek sportinėje, tiek akademinėje plotmėje“, – bendradarbiavimo pradžia džiaugiasi VDU Sporto centro pavaduotojas organizuojamai veiklai ir užimtumui Justas Kalinauskas.

Šiuo žingsniu yra siekiama sukurti į NCAA (angl. National Collegiate Athletic Association) panašų modelį, kuriame sportininkas tiek bakalauro, tiek magistro studijose, atstovaudamas universitetui, gauna sportininko paketą, kuris padėtų sportininkui įgyti kokybišką išsilavinimą ir tobulėti sportinėje karjeroje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos