baneris leidinys

vytis silute
Nors šį sezoną „Vytis-VDU“ komanda atpažįstama pasikeitusiu – dvigubu pavadinimu, o komandos pagrindą sudaro studentai, tačiau krepšinis iš Šakių nedingo – namų rungtynės ir toliau žaidžiamos Jaunimo kūrybos ir sporto centre. T. Matjoškos nuotr.

Dar spalio 15-ąją visiškai komandos koncepciją pakeitusi „Vyčio-VDU“ ekipa pradėjo „7bet-NKL“ sezoną. Praėjus mėnesiui žvilgtelkime, kaip jai sekasi.
 
Kaip žinia, praėjusiame sezone „Vytis“ užėmė devintą vietą, tad šiųmetinis tikslas ir vėl siekti geresnių rezultatų. Tiesa, komanda šį sezoną atpažįstama pasikeitusiu – dvigubu pavadinimu, mat komandos pagrindas – VDU studentai. Iš senbuvių likę ir toliau savo patirtimi dalinsis tik du snaiperiai – Karolis Kokoška, skaičiuojantis komandoje penktą sezoną, ir Šarūnas Vingelis, ekipoje žaidžiantis nuo 2017 m.

Sezoną „Vytis-VDU“ pasitiko išsaugojęs komandos strategą Eriką Kučiauską, kuriam talkina individualių įgūdžių treneris Andrius Vaicekauskas bei atletinio rengimo treneris Algirdas Stuknys.

nklyga.lt skelbia, kad, kalbėdamas apie komandos šio sezono tikslus, vyr. treneris E. Kučiauskas pasidalino mintimis, jog tiek žaidėjai, tiek visa komanda nori čempionate ne tik dalyvauti, bet ir kažko pasiekti, tačiau pritarė, jog naujai sukomplektuotai komandai dažnai reikia daugiau negu vieno sezono susižaidimui, susipažinimui su kitų ekipų žaidimu, savo stiprybių ir silpnybių išsigryninimui, taktiniams sprendimams bei siekiui suprasti ir ugdyti individualų kiekvieno žaidėjo meistriškumą. Be to, tikimasi, jog komandos veteranai turėtų tapti trenerio pagalbininkais ne tik užribyje, bet ir aikštelėje, pasidalindami asmeniniais patarimais, motyvacija, ir taip padėti naujokams lengviau adaptuotis.

Ir kol kas naujai suburtai komandai sekasi tikrai neblogai. Šiuo metu „Vytis-VDU“ yra 11 žaidėjų, ekipa tarp 14 komandų rikiuojasi šeštoje turnyrinės lentelės vietoje ir yra sužaidusi šešerias rungtynes – pelnė penkias pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą. Penktąją pergalę komanda į sąskaita įsirašė praėjusį antradienį, kai išvykoje 84:64 (22:19, 15:10, 26:16, 21:19) pranoko Vilkaviškio „Perlą“. Dar ankstesnę savaitę „Vytis-VDU“ užfiksavo sezono tritaškių rekordą – krepšininkai susitikimo su Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ metu pataikė 20 tritaškių iš 38. Prie šio rekordo svariausiai prisidėjo Titas Januševičius, įsūdęs 6 iš 10 tritaškių. Tai buvo ir krepšininko karjeros rekordas „7bet-NKL“ čempionate, mat ankstesnis jo pasiekimas – 5 pataikyti tolimi metimai.

Buvo planuota, kad vienerias oficialias rungtynes per mėnesį komanda sužais VDU – Prezidento Valdo Adamkaus sporto centre, įprastai namų rungtynės žaidžiamos Šakiuose.

Lapkričio 17 d. Šakiuose „Vytis-VDU“ žais prieš „Telšius“, lapkričio 19 d. su ta pačia komanda susitiks išvykoje.

Anksčiau Šakių komandos branduoliu buvę Aurelijus Pukelis, kraštietis Marijus Užupis ir Paulius Beliavičius šią vasarą prisijungė prie Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ekipos. A. Pukelis Šakiams atstovavo nuo 2012 m., M. Užupis – nuo 2013 m. Šie žaidėjai dabar į pergales veda marijampoliečius – jie vieni naudingiausių. Komanda yra trečioje turnyrinės lentelės vietoje (devynios pergalės, du pralaimėjimai).

„7bet-NKL“ lyderiai su 11 pergalių ir nė vieno pralaimėjimo šiuo metu yra Kauno „Žalgirio“ dubleriai, o iš paskutinės turnyrinės lentelės vietos niekaip nepakyla Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“, kurio sąskaitoje kol kas nė vienos pergalės ir 12 pralaimėjimų.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos