baneris leidinys

neigaliuju zaidynes rakauskas
Šakių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkas Saulius Rakauskas (kairėje) pasidžiaugė dalyvių gausa, kad tradicija susirinkti sportuoti ir pasivaržyti po dvejų metų pertraukos vėl tęsiama. D. Pavalkio nuotr.

Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Lapkričio 17 d. Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre (JKSC) vyko rajono neįgaliųjų sporto šventė, kurioje per 80 dalyvių varžėsi baudų metimo, rankų lenkimo, smiginio, kamuoliuko mėtymo į taikinį rungtyse.

Sporto šventę pradėjęs ir sportininkus pasveikinęs Šakių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkas Saulius Rakauskas pasidžiaugė dalyvių gausa, kad tradicija susirinkti pasportuoti, pasivaržyti po dvejų metų pertraukos vėl tęsiama.

„Susirinkom šiandien ne liūdėti, nesiskųsti, o pabendrauti, pasivaržyti. Linkiu visiems gerų startų“, – linkėjo S. Rakauskas.

Idėja surengti sporto šventę pasidžiaugė sportininkus pasveikinęs rajono meras Edgaras Pilypaitis. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas šventės dalyviams linkėjo į salę rinktis ne tik kartą per metus, o dažniau. Sėkmės varžantis rungtyse, gražaus pasibuvimo linkėjo ir savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Daiva Pilypaitytė. Sveikinimo žodžius skyrė Kultūros ir meno tarybos pirmininkė Rima Rauktienė, o S. Rakauskas dėkojo šventės rėmėjui UAB „Gulbelė“ ir jos vadovui Arūnui Tarnauskui už skirtą aprangą – marškinėlius bei JKSC kolektyvui, teisėjams už galimybę būtent centre surengti neįgaliųjų sporto šventę.

Pasirinkę labiausiai patinkančias sporto šakas, dalyviai pradėjo varžytis. Baudų metimai geriausiai sekėsi Remigijui Tumosai, antras buvo Almantas Šimkus, trečias liko Jonas Bacevičius. Tarp moterų nepralenkiama buvo gelgaudiškietė Aldona Bartkuvienė, antra vieta pasidalino po vienodai taškų surinkusios sudargietės Violeta Trumpaitienė ir Regina Lenktaitienė.

Smiginio rungtyje pirmas buvo šakietis Mindaugas Pališkis, antras – Gediminas Šniepis, o trečias – liepalotiškis Albinas Baranauskas. Tarp moterų pirmą vietą iškovojo sudargietė Anelė Vaitkevičienė, antrą – kriūkietė Živilė Vedegienė, trečią – sudargietė Marija Janušaitienė.

Rankų lenkime pirmas buvo R. Tumosa, antras – Romas Lekšaitis, trečias – Albinas Endziulis. Tarp moterų geriausiai sekėsi pirmą vietą iškovojusiai V. Trumpaitienei, antra liko Marija Makūnienė, o trečia – Virginija Bataitienė.

Mėtyti kamuoliuką į taikinį geriausiai sekėsi Kaziui Baltrušaičiui, antras liko Almantas Šimkus, trečias – Arvydas Apinavičius. Moterų grupėje pirma buvo Aldona Skaisgirienė, antra – Aldona Bartkuvienė, o trečia – Agnė Baltrušienė.

Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, visi gavo dalyvio pažymėjimus, o svarbiausia – sveikatos ir neišblėstančių geros nuotaikos akimirkų.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos