akcija2024 568px

saskes moksleiviai
Kovo 4 d. Šakių „Varpo“ mokykloje vyko septintasis respublikinis paprastųjų šaškių turnyras Šakių rajono savivaldybės mero taurei laimėti. Dėl šio prizo varžėsi 49 suaugusieji ir 20 jaunųjų šaškininkų (1–4 kl.).

Pasak šaškių turnyro organizatoriaus ir vyr. teisėjo Alvydo Grinkevičiaus, šį kartą Šakių rajono savivaldybės mero taurė iškeliavo į Trakus. Nugalėtoju tapo sporto meistras Kęstutis Blaževičius. Antroji vieta atiteko jaunam perspektyviam šaškininkui iš Marijampolės Matui Stankevičiui. Trečiąją vietą iškovojo prieniškis Jonas Danilevičius, 2016 m. tapęs pirmojo šaškių turnyro nugalėtoju.
 
Vaikų (g. 2012 metais ir jaunesnių) kategorijoje tarp mergaičių pirmą vietą iškovojo Vakarė Sabaliauskaitė iš Šiaulių. Antra vieta atiteko marijampolietei Skaistei Kryžiokaitei. Trečiąją vietą užėmė šakietė Liepa Simokaitytė.

Vaikų (g. 2012 metais ir jaunesnių) kategorijoje tarp berniukų nugalėtoju tapo Benas Grigaliauskas iš Marijampolės. Antras liko šakietis Ridas Maksvytis, trečias – marijampolietis Aronas Užkurėlis.

Tarp moterų šaškininkių geriausiai pasirodė Jūratė Jakštonienė iš Kauno. Antrą vietą laimėjo taip pat kaunietė Vida Žukauskienė. Trečiąją vietą užėmė Ramunė Žekevičienė iš Alytaus.

Tarp senjorų (60 metų ir vyresni) pirmas dvi prizines vietas laimėjo alytiškiai: pirmas – Pranas Vitkauskas, antras – Jonas Rutkauskas. Trečią vietą užėmė Algirdas Dulinskas iš Šilutės.

Tarp neįgaliųjų šaškininkų nugalėtoju tapo Petras Lažauninkas iš Kaišiadorių. Antrą vietą laimėjo Saulius Kalasauskas iš Kalvarijos, trečią – Benediktas Bagočius iš Šilutės.

Tarp šakiečių geriausiai pasirodė Arūnas Danielius. Antrą vietą užėmė Antanas Bastys. Trečias liko Gytis Gotautas.

Tarp jaunimo (moksleivių) nugalėtoju tapo Artūras Sabaliauskas iš Šiaulių. Antroji vieta atiteko ukrainiečiui Artiom Onaško iš Charkovo. Trečias liko marijampolietis Tadas Mačiunskas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos