baneris leidinys

smirnovas yamazaki
„Audros“ įkūrėjas Kęstutis Smirnovas (kairėje) džiaugiasi užsimezgusiais ryšiais su mokytoju Fernando Yamazaki ir bendradarbiavimu populiarinant džiudžitsu Lietuvoje. „Audros“ nuotr.


Vasario mėnesį Vilniuje vyko Braziliško džiudžitsu seminaras, kurį vedė  Fernado Yamazaki. Jis yra 7 dano (koralinis diržas) Brazilijos džiudžitsu ir 4 dano dziudo meistras, UFC teisėjas, Pietų Amerikos JJU prezidentas, Yamazaki BJJ akademijos vadovas. Tai buvo pirmas kartas, kai Lietuvoje lankėsi tokio lygio  BJJ meistras.
 
Seminare dalyvavo džiudžitsu sportą populiarinantys sportininkai iš įvairių Lietuvos sporto klubų, tarp kurių ir Šakių sporto klubo „Audra“ įkūrėjas ir treneris Kęstutis Smirnovas. Klubas skelbia, kad seminaro metu užmegztas glaudus ryšys su mokytoju Fernado Yamazaki, tad buvo sutarta ir toliau bendradarbiauti bei populiarinti džiudžitsu sportą Lietuvoje.

Yamasaki BJJ akademija turi atstovybes  Brazilijoje, JAV, Baltarusijoje, Švedijoje, Ispanijoje, Ukrainoje, Japonijoje, Pietų Korėjoje ir Lietuvoje (Vilniuje, Palangoje ir nuo šiol Šakiuose).

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos