akcija2024 568px

sporto sajunga
Šakių rajono sporto klubų sąjungos nariai rinkosi į visuotinį rinkiminį susirinkimą. Jo metu į sąjungos prezidento pareigas buvo pasiūlyta Kęstučio Smirnovo kandidatūra, kuriai buvo vienbalsiai pritarta.
 
Skelbiama, kad K. Smirnovas ir jo vadovaujama Šakių rajono sporto klubų sąjunga ir toliau sieks vienyti rajone veikiančius sporto klubus, gins ir atstovaus sporto klubų interesams. Taip pat sieks, kad Šakių sporto klubai turėtų tinkamas galimybes vykdyti savo veiklą, būtų padidintas finansavimas sportui, atsirastų naujos finansavimo programos ir pan.

„Organizuosime viešą sporto konferenciją, kurioje sporto organizacijos galės pateikti informaciją apie savo vykdomą veiklą ir pasiektus laimėjimus bei atsiskaityti už gautą finansavimą. Šakių rajono sporto klubų sąjunga taip pat tikisi glaudaus ir geranoriško bendradarbiavimo su Šakių rajono savivaldybės atsakingais atstovais už sportą“, – rašoma pranešime.  

Sąjungos viceprezidente išrinkta Šakių sporto klubo „Audra“ vadovė Gintarė Bubnytė-Smirnovienė, sąjungos tarybos nariais išrinkti Šakių sporto klubo „Ošimas“ vadovas Vytautas Smirnovas, Šakių automobilių sporto klubo vadovas Tadas Viliūšis, VšĮ „Motorsport LT“ vadovas Valdas Stankūnas, Sporto ir laisvalaikio klubo „Vėjas“ vadovas Valdas Staugaitis ir Šakių KiSK vadovė Inga Bankauskienė, kuri sąjungai vadovavo iki šiol.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos