baneris leidinys

mykolaitis m
Kraštietis Marius Mykolaitis varžybose debiutavo išties įspūdingai – pergales pasiekė Naujokų bei Vyrų kultūrizmo kategorijose, tačiau ar ir toliau sieks profesionalių rezultatų, dar nežino. Kaune praskriejo pirmosios pavasario sezono fitneso ir kultūrizmo varžybos „Valio Profeel Cup 2023“, kuriose puikius rezultatus demonstravo ir kraštietis Marius Mykolaitis.

Jis Naujokų kategorijoje iškovojo pirmą vietą, o Vyrų kultūrizme užėmė ketvirtą vietą. Pasak M. Mykolaičio, pasiekti rezultatai jį džiugina, nes išbandyti save varžybose buvo viena iš senų jo svajonių. Šio tikslo jis bandė siekti ir anksčiau – prieš pirmąjį karantiną planavo dalyvauti varžybose, tam ruošėsi, tačiau likus trims savaitėms iki varžybų viskas buvo atšaukta, tad ir svajones teko atidėti. Tačiau ta mintis ir noras, sako pašnekovas, niekur nedingo, tad džiaugiasi sulaukęs palankesnio laiko ir galimybės išbandyti savo jėgas.
 
Tiesa, nors M. Mykolaitis yra šakietis, jis šiuo metu gyvena ir treniruojasi Kaune („Rino team“). Vyras pripažįsta, kad sportas jam teikia malonumą ir užima nemažą gyvenimo dalį, tad net į sunkumus, su kuriais tenka susidurti ruošiantis varžyboms, žiūri ramiai. Visgi pripažįsta, kad dėl to reikia nemažai atsisakyti ir paaukoti, sekina ir dietos, bet tai tik papildomi gyvenimo prieskoniai.

„Pasiruošimas neįvyksta per mėnesį, o kai tai nėra pagrindinė veikla, reikia viską susidėlioti, skirti laiką po darbo <...>. Po pertraukos aktyviau gal penkerius metus sportuoju, bet šiaip sportas mano gyvenime atsirado nuo mokyklos laikų, nuo nugaros problemų, kai gydytojai rekomendavo sustiprinti kūną. Su laiku tai užkabino, pradėjo atsirasi rezultatai ir įsitraukiau“, – sako M. Mykolaitis, sau nekart kėlęs klausimą, kad jeigu gali kiti, kodėl negaliu aš.

„Norėjau praeiti tą kelią ir pažiūrėti varžybas ne iš žiūrovo, o dalyvio pusės“, – sako savo svajonę išpildęs šakietis, o paklaustas apie ateities planus svarsto, kad būtent ateitis parodys, ar tikrai nori darkart lipti į sceną, ar to reikia, kaip į tai reaguoja kūnas. Tačiau šis išbandymas jam tikrai patiko, rezultatai džiugina, tad kas žino, kur link svajonės jį ves toliau.

O šakiečiai sportininkai Vytas Dielininkaitis ir Jurga Misiukevičienė varžybose planuoja dalyvauti jau gegužę.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos