akcija2024 568px

vytas jurga
Sėkmingu sezono startu džiaugiasi medaliais pasipuošę kraštiečiai sportininkai Vytas Dielininkaitis ir Jurga Misiukevičienė. Asmeninio archyvo nuotr.


Praėjusį savaitgalį tarptautinėse fitneso varžybose Lenkijoje tarp gausaus būrio sportininkų iš įvairių Europos šalių startavo šakiečiai sportininkai Vytas Dielininkaitis ir Jurga Misiukevičienė. Abiem sportininkams tai buvo pirmasis ir gana sėkmingas sezono startas.
 
„Tikslai pasiekti, lūkesčiai viršyti, važiuojam toliau“, – po varžybų savo socialinio tinklo paskyroje rašė V. Dielininkaitis, dėkojęs už sveikinimus ir palaikymą.

Jis 34–40 m. amžiaus grupėje kategorijoje „Classic physics category master“ užėmė penktą vietą, o „Open“ kategorijoje iškovojo trečią vietą.

J. Misiukevičienė „Open wellness“ kategorijoje „Pro qualify“ turnyre užėmė penktą vietą.

Pasak V. Dielininkaičio, tokio rezultato jis net nesitikėjęs, tad pergalės skonis dar malonesnis. Visgi pripažįsta, kad pasiruošimas nebuvo lengvas. Tačiau nė vienas sportininkas, sako jis, varžyboms nepasiruošia nepajutęs nuovargio ar jėgų nebuvimo – ypač šiame sporte tai natūralus procesas.

Tad vos grįžę iš Latvijos, ketvirtadienį abu kraštiečiai sportininkai su „Rino Team“ komanda  išvyko į „Olympia Amateur“ varžybas Ispanijoje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos