akcija2024 568px

futbolo turnyras jksc
Pirmą kartą surengtame turnyre pajėgesnės buvo svečių komandos, tačiau galimybe pasivaržyti džiaugėsi ir vietiniai – ketvirtąją vietą užėmė Gelgaudiškio (geltoni marškinėliai), o penktąją – JKSC suburta komanda. Organizatorių nuotr.


Praėjusį šeštadienį Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre (JKSC) pirmą kartą surengtas vaikų futbolo turnyras, kuriame susirungė penkios komandos. „Gera pradžia suteikia vilties šią iniciatyvą puoselėti ir toliau bei stengtis, kad Šakiuose vaikams būtų rengiamos futbolo treniruotės“, – optimistiškai kalba turnyro organizatoriai.
 
Draugiškame turnyre jėgas išbandė dvi vietinės ir trys kauniečių komandos. Kiekvieną komandą sudarė 5+1 žaidėjai. Ir nors geriau sekėsi svečiams, kurie iškeliavo su pirmų trijų prizinių vietų laimėjimais, reikia pasidžiaugti ir savų komandų pastangomis – ketvirtąją vietą užėmė Gelgaudiškio komanda, o penktąją – JKSC suburta komanda.

Pasak JKSC direktorės pavaduotojo Pauliaus Puskunigio, nors futbolo treniruotės vyksta Gelgaudiškyje, kur vaikus treniruoja Robertas Beniulis, tačiau poreikis kultivuoti šią sporto šaką jaučiamas ir Šakiuose.

„Ieškome trenerio, nes yra poreikis, domisi vaikų tėvai, todėl tikiuosi, kad planas organizuoti futbolo treniruotes Šakiuose pavyks. Kai ieškai, visada randi“, – turi vilties P. Puskunigis ir prasitaria, kad galbūt jau rudenį vaikus bus galima pakviesti į futbolo treniruotes. Todėl ir šis futbolo turnyras buvo savotiška repeticija ateičiai, su viltimi kartoti ne tik renginį, bet ir gaivinti bei puoselėti futbolą ir ugdyti jaunąją kartą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos