baneris leidinys

paliskis r
Romutis Pališkis džiaugiasi pasiektu rezultatu ir viliasi jau rugpjūtį jėgas išbandyti ir Pasaulio čempionate. Asmeninio archyvo  nuotr.


Birželio 11–17 d. Kišiniove (Moldovos sostinėje) vyko Europos rankų lenkimo čempionatas, kuriame tarp didžiulio būrio sportininkų puikiai pasirodė ir kraštietis Romutis Pališkis.
 
Lietuvos rinktinės sudėtyje startavęs Šakių sporto klubo „Aidas“ prezidentas R. Pališkis Grand Master klasėje (80 kg) kaire ranka iškovojo Europos čempiono vardą, dešine ranka užėmė ketvirtą vietą.

Tiesa, pradėjęs ruošis čempionatui jis ketino dalyvauti 90 kg svorio kategorijoje, tačiau kilo mintis numesti svorio ir jėgas išbandyti kitoje svorio kategorijoje.

„Per pusantro mėnesio nusimečiau 11 kg ir dalyvavau 80 kg svorio kategorijoje, tad tikrai rezultatu džiaugiuosi. Buvau išsikėlęs minimum programą, kad norėčiau patekti tarp prizininkų, tai pavyko“, – džiaugiasi R. Pališkis ir sako, kad dabar svarbiausia prisižiūrėti svorį bei išlaikyti formą ir tikėtina, kad jau rugpjūtį sportininkas dalyvaus Pasaulio rankų lenkimo čempionate Kazachstane.

Iš viso septynias dienas vykusiame čempionate jėgas išbandė daugiau nei 900 sportininkų iš 31 šalies.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos