baneris leidinys

fortuna pilsen
Giedrės Vidžiūnienės pasiekimais džiaugėsi ir jos treneris Rimantas Simokaitis. Klubo „Fortūna“ nuotr.

Liepos 6 d. Lietuvai švenčiant Valstybės dieną, Čekijoje, Pilzene vykusiame Europos veteranų su ekipa čempionate, sporto klubo „Fortūna“ sportininkės Giedrės Vidžiūnienės garbei skambėjo Lietuvos valstybės himnas – moteris iškovojo auksą.
 
G. Vidžiūnienė po labai atkaklios kovos, 5 kg aplenkusi antroje ir trečioje vietoje likusias Didžiosios Britanijos ir Suomijos sportininkes, užėmė pirmą vietą ir iškovojo aukso medalį.

Giedrės rezultatai: pritūpimas 162.5 kg (Lietuvos rekordas), spaudimas 75 kg, štangos trauka 167.5 kg (Lietuvos rekordas), suma 405 kg, taip pat naujas Lietuvos veteranų M2 rekordas. Ji taip pat iškovojo du mažuosius aukso medalius pritūpimo ir traukos veiksmuose.

Europos veteranų jėgos trikovės čempionate sėkmingai startavo ir Vidmantas Baublys – dar vienas „Fortūnos“ sportininkas. Jis veteranų M2 amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 66 kg iškovojo sidabro medalį ir tapo Europos vicečempionu, taip pat laimėjo mažąjį aukso medalį spaudimo veiksme ir du sidabro medalius pritūpimo ir traukos veiksmuose.

Sportininkų treneris Rimantas Simokaitis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos