Zanavykų ir šį savaitgalį niekas neparklupdė

Nors ir laimėjo abejas rungtynes,  savaitgalis „Zanavykui“ nebuvo lengvas. Dar varžybose Šakiuose su komanda iš Šiaulių zanavykams lygiai pusę rungtynių laiko teko besivejančių vaidmuo. Ne kartą šiauliečiai prieš šakiečius pirmavo 10 ir daugiau taškų skirtumu. Tačiau po ilgosios pertraukos „Zanavyko“, turėjusio devynių taškų deficitą,  žaidimas pasikeitė neatpažįstamai. Trečiąjį kėlinuką šakiečiai laimėjo 12 taškų skirtumu, o varžybas – rezultatu 81:72.
Daugiausia taškų komandai pelnė centro puolėjas Rolandas Mačiulaitis – 22. Jis dar aštuonis kartus atkovojo kamuolį. Aštuonis kartus atkovojo kamuolį ir 18 taškų pelnė Regimantas Ostreika. O Giedriaus Būdos sąskaitoje – 13 taškų ir keturi rezultatyvūs perdavimai metimui. Šakiečiai varžovus pranoko dvitaškių metimų taiklumu (atitinkamai 61 ir 50 proc.), baudų metimų taiklumu (atitinkamai 82 ir 58 proc.) bei kova po krepšiais. Zanavykai kamuolį sugriebė 41 kartą, tuo tarpu šiauliečiai – tik 24 kartus. Netaikliai šakiečiai metė tritaškius metimus – iš 34 tik 14 buvo taiklūs. Komandos kapitonas Giedrius Pečiulionis iš 10 mestų tritaškių metimų pataikė tik vieną.
Sausio 17-ąją  šakiečiai žaidė išvykoje su Plungės „SM Inesa“ . Varžybos baigėsi slidžia „Zanavyko“ pergale rezultatu 99:96. Rungtynės vyko tarsi švytuoklės principu: pirmąjį kėlinuką 14 taškų persvara laimėjo šakiečiai, antrąjį 13 taškų persvara – aikštės šeimininkai. Po ilgosios pertraukos vėl sekė „Zanavyko“ spurtas, ir trečiąjį kėlinuką jie laimėjo devyniais taškais. Atrodė, pergalė čia pat, tačiau, likus iki rungtynių pabaigos maždaug penkioms minutėms, „Zanavyko“ krepšininkai sugebėjo iššvaistyti  sukauptą 15 taškų persvarą. Nuo pirmojo pralaimėjimo juos išgelbėjo tik taiklus tritaškis komandos kapitono G.Pečiulionio metimas paskutinę rungtynių sekundę.
Daugiausia taškų „Zanavykui“ šiose varžybose pelnė Giedrius Pečiulionis – 17. Taiklūs buvo keturi iš septynių jo mestų tritaškių metimų.  R.Ostreika pelnė 15 taškų ir tris kartus atkovojo kamuolį. Tomas Rekstys įmetė 14 taškų. Šakiečiai tądien iš 27 mestų tritaškių pataikė 12 (44 proc.).  Po šio savaitgalio rungtynių „Zanavykas“ tebeišlieka vienintele komanda, šio sezono Regionų krepšinio lygos varžybose laimėjusia visas žaistas rungtynes. Artimiausią savaitgalį šakiečiai dar kartą išmėgins jėgas su Klaipėdos „Tekoda“ (rungtynės vyks Klaipėdoje) ir su Akmenės “SC-KK Akmenė”. Šios rungtynės vyks sausio 24 dieną, 14 val., Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos sporto salėje.

Ar pakanka sporto infrastruktūros rajone?