baneris leidinys

neigaliuju_varzybosŠakių rajono žmonių su negalia sąjungos nariai birželio 29 dieną dalyvavo kasmetinėse respublikinėse neįgaliųjų sporto varžybose Raseiniuose. Šakiečiai buvo nepralenkiami ir iš viso laimėjo net 17 medalių.

Nuotr. Šakiečiai neįgaliųjų sporto varžybose iš viso laimėjo net 17 medalių.

Jau 14-ąjį kartą respublikinės neįgaliųjų sporto varžybos vyko Raseiniuose. Jų tikslas – stiprinti  fizinį judėjimą, skatinti  aktyvų  gyvenimą, plėsti  bendradarbiavimą tarp neįgaliųjų nevyriausybinių organizacijų.

Šakiečių komandą sudarė 8 žmonės. Tai komandos vadovė Stasė  Vasaitienė, Teresė  Martinaitienė, Zuzana Jasiulevič, Danutė  Grimalauskienė, Angelė  Lenktienė,Vitas Simokaitis, Romas Grybas ir Albinas Patašius.  Iš viso šakiečiai dalyvavo penkiose rungtyse (šaškių, kamuoliuko metimo sėdint, smiginio, baudų metimo), iš kurių trijose tapo nugalėtojais ir iškovojo I, II ir III vietas. Linksmojoje komandinėje estafetėje mūsų rajono atstovai buvo nenugalimi ir laimėjo rėmėjų įsteigtą prizą.