baneris leidinys

jkscGana greitai, prie „Žiburio“ gimnazijos išdygęs Jaunimo kūrybos ir sporto centras, sportą mylintiems šakiečiams tapo antraisiais namais. Tačiau atsirado ir skeptikų, manančių, kad tai yra ne tik pinigų, bet ir laiko švaistymas.

Nuotr. Sporto mėgėjus džiugina ir lauke esanti krepšinio aikštelė, vakarais ten galima pamatyti nemažai jaunimo.


Šakių mieste, norint nors minimaliai pažvelgti į gyventojų apsilankymą šiame centre, buvo apklausta 50 atsitiktinių, įvairaus amžiaus šakiečių. Apklausa nebuvo orientuota į lytį, amžių, fizinius duomenis ar pan. Klausimas skambėjo taip: „Ar kada nors esate lankęsi Šakių Jaunimo kūrybos ir sporto centre?“ Tik 12 respondentų atsakė teigiamai. Likusieji argumentavo laiko, pinigų trūkumu arba teigė, kad nemato prasmės ten eiti ir kad tai – bereikalingas dalykas.

Administratorius Robertas Sakas pasakoja, kad pirmus metus veikiantis Jaunimo kūrybos ir sporto centras Šakiuose yra nenuginčijamai reikalingas. Vasaros metu žmonės čia nėra labai aktyvūs, tačiau, pasak jo, šaltesniuoju sezonu per dieną centro grindis pramina apie 800 kojyčių. Vadinasi, ateinančiųjų skaičius rugsėjo – gegužės mėnesiais siekia ir 400. O krepšinio sezono metu net ir savaitgaliais čia pilna žmonių.
 
Šio centro lankytojų amžius gana įvairus. Skirtingi ir jų poreikiai. Todėl čia galima ne tik į treniruoklių salę nueiti, bet ir bilijardą, tinklinį ar badmintoną pažaisti. Administratorius sako, kad kūrybinė šio centro pusė yra užgožta sporto, tačiau niekas dėl to ir nepriekaištauja, o krepšininkai ir kiti sporto mylėtojai džiaugiasi, kad pagaliau atsirado dėmesio verta vieta.

Taip pat lankytojus džiugina ir lauke esanti krepšinio aikštelė. Vakarais ten galima pamatyti nemažai jaunimo.

R. Sakas teigia, kad čia ateinantys žmonės yra patenkinti ir dėkingi Šakių miesto merui J. Bertašiui. Šis statinys yra ne tik šakiečių pasididžiavimas, bet ir prestižo reikalas. Džiugu, kad  nedidelis miestas gali pasigirti tokia investicija į sportą.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

06

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos