baneris leidinys

tinklinisPraėjusį savaitgalį Valiulių tvenkinio aikštelėje vyko tradicinės rajono pliažo tinklinio varžybos. Šį kartą į startą stojo devynios komandos.

Nuotr. Pirmąją vietą iškovojo Šakių komanda „MEN“, kuriai atstovavo ir T.Butkus (dešinėje), M.Labanauskas ir E.Kazlauskas.

Sportininkai, varžybas pradėję rytmetį, jas baigė tik prieš pat vidurnaktį. Iš viso tą dieną buvo sužaistos 36 rungtynės.

Šiemetinį turnyrą laimėjo Šakių komanda „MEN“, kuriai atstovavo M.Labanauskas, T.Butkus ir E.Kazlauskas. Antroje vietoje – praėjusių metų čempionai „KKK“. Šios komandos garbę gynė K.Chokas, M.Kurčenkovas ir R.Kičas. Trečioje vietoje – „PUF“. Šiai komandai atstovavo S.Valaitis, D.Vitkauskas ir M.Vilkaitis. Ketvirti – Šakių „Sakalai“, kuriems atstovavo R.Sakalauskas bei broliai A ir E.Chokai.
 
 
Varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti rajono savivaldybės įsteigtas prizais ir medaliais, o komanda nugalėtoja – ir tinklinio kamuoliu.

Šis turnyras parodė, kad pliažo tinklinis rajone tampa vis populiaresnis ir masiškesnis, varžybose dalyvauja vis daugiau jaunimo. Planuojama, kad rugsėjo mėnesį bus surengtos sezono uždarymo varžybos, kuriose dalyvaus pajėgiausios komandos.

Pliažo tinklinio entuziastai taip pat pageidautų, kad Valiulių paplūdimyje atsirastų dar viena pliažo tinklinio aikštelė – tada ši sporto šaka taptų dar populiaresnė.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
69

Reklama


188x376-ext

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos