baneris leidinys

futbolasLinksmojoje vasaros futbolo mokykloje dviejose mini aikštėse skraido futbolo kamuoliai, aidi azartiški žaidėjų šūksniai, skamba trenerių Marijos Grigaitienės ir Lijanos Lenkaitienės raginimai ir patarimai.

Nuotr. Futbolo mokyklos dalyviai džiaugėsi Lietuvos futbolo federacijos svečių apsilankymu.


Pirmosiomis linksmosios futbolo mokyklos darbo dienomis iš pradžių buvusi viena komanda greitai išaugo į dvi: mažųjų ir vyresniųjų komandas. Visi Vaikų dienos centro lankytojai aktyviai įsitraukė į linksmosios futbolo mokyklos veiklą. Čia vaikai ne tik futbolą žaidžia, bet ir maudosi, žaidžia krepšinį ir tinklinį.
 
Rugpjūčio 9 d. Sudargo Martyno Sederevičiaus pagrindinėje mokykloje įsikūrusi futbolo mokykla sulaukė svečių iš Lietuvos futbolo federacijos. Pasižiūrėti, kaip vaikams sekasi sportuoti, atvyko Lietuvos futbolo federacijos projektų skyriaus vadybininkas Vaidotas Rastenis bei futbolo akademijos direktorius Raimondas Statkevičius,  lydimi Šakių švietimo ir sporto skyriaus specialisto Juozo Jonuškos.

Pasak futbolo akademijos direktoriaus Raimondo Statkevičiaus, „norėjosi savo akimis pamatyti,  kaip vykdomas projektas mažoje kaimo mokyklėlėje, esančioje pačiame Lietuvos pasienyje“.

Svečiai neslėpė savo pasitenkinimo mokytojų – trenerių darbštumu bei susirinkusių žaisti mokinių entuziazmu. Jie pasidžiaugė, kad į linksmąją futbolo mokyklą priimami ne tik Sudargo Martyno Sederevičiaus pagrindinės mokyklos moksleiviai, bet ir vaikai, atvykę vasaroti pas savo senelius ar giminaičius. Lietuvos futbolo federacijos atstovai pamatė, kad ir neturint reikiamų sąlygų, bet dirbant su entuziazmu, galima daug padaryti, kad vietinės bendruomenės jaunimas sportuotų.

Futbolo akademijos direktorius R. Statkevičius, pasitelkęs į pagalbą projekto vadybininką V. Rastenį, suorganizavo jauniesiems futbolininkams mini žaidynes, kuriose patikrino jų orientacinius sugebėjimus ir vikrumą. Labiausiai pasisekė pas močiutę atostogauti atvykusiam Andriui Šimkui. Jis žaidė geriausiai ir buvo apdovanotas firminiais Lietuvos futbolo federacijos marškinėliais. Aktyviausias Sudargo Martyno Sederevičiaus pagrindinės mokyklos sportininkas Žygimantas Globys taip pat buvo apdovanotas firminiais marškinėliais. Visi jaunieji futbolininkai gavo apyrankes su užrašais „Mus vienija futbolas“. Mokyklos ir projekto vadovės labai džiaugėsi svečių atvežtomis dovanomis. Be tų kamuolių, kuriuos mokykla gavo pagal projektą, svečiai papildomai dar padovanojo 5 kamuolius.

Pasibaigus mokyklos projektui „Vasaros linksmoji futbolo mokykla“, kiekvienas jos dalyvis gaus sertifikatą, liudijantį apie dalyvavimą šiame projekte.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos