baneris leidinys

zanavykasPrieš porą savaičių prasidėjo Šakių krepšinio klubo „Zanavykas“ pasirengimas artėjančiam sezonui. Esami ir būsimi krepšininkai pluša fizinio pasirengimo treniruotėse. Jau šį savaitgalį draugiškose varžybose Šakių „Zanavykas“ kausis su Birštono „Jazz - Diremta“ komanda, Vilniaus „Sakalai“- su Kauno „LKKA - Atletu“.

Nuotr. Artėjant sezonui jau porą savaičių esami ir būsimi krepšininkai pluša fizinio pasirengimo treniruotėse, o šį savaitgalį jėgas išbandys draugiškose varžybose.

Kaip kalbėjo krepšinio klubo „Zanavykas“ direktorius Vytas Strokas, tiksli komandos sudėtis dar nėra visiškai aiški. Orientuojamasi į tai, kad didesnę dalį sudarytų savi žaidėjai. Pagrindinių žaidėjų turėtų būti apie 13. Iš ne šakiečių komandoje žais Modestas Riauka, Regimantas Ostreika. Kiek žinoma, ne vietinių žaidėjų gretas turėtų papildyti 24 metų, 201 cm ūgio kaunietis Šarūnas Zablockis. Pernai šis puolėjas žaidė Regionų krepšinio lygoje Kauno „LŽŪU –Tornado“ komandoje ir buvo vienas rezultatyviausių žaidėjų (24,7 tšk.). Komandoje nebus Tomo Reksčio, kuris išvyko į JAV ir krepšinio veterano Rolando Mačiulaičio. Tikslesnė komandos bei lygos sudėtis turėtų paaiškėti rugsėjo viduryje.
 
Artimiausiu metu žadama suburti dublerinę „Zanavyko“ komandą, kurioje žaistų mokyklinio amžiaus vaikai, kad, kaip sakė V. Strokas, būtų ugdomas komandos rezervas. Būsimą komandą treniruos komandos kapitonas Giedrius Pečiulionis.

Yra kalbančių, kad Šakiuose yra daug žaidėjų, galinčių puikai žaisti ir pakeisti „Zanavyko“ krepšininkus. Tačiau vien gerų norų ar kalbų neužtenka. „Sakoma, yra šakiečių, bet kai organizuojama nemokama stovykla ir gali ateiti visi norintys, jie neateina. Juk čia reikia sunkai dirbti ir žaisti taip, kad akyse degtų pergalės troškimas. Neužtenka pasakyti, kad aš moku žaisti“, - kalbėjo klubo direktorius.

Paklaustas, kokiomis nuotaikomis komanda pasitinka artėjantį sezoną, V. Strokas teigė, kad tikisi laimėti. „Visuomet reikia žaisti su nuostata, kad laimėsi. Jei ne tu, tai tave padės į vietą“, - teigė klubo vadovas. Jis pasidžiaugė ir tuo, kad nuo klubo įkūrimo išliko daugelis pagrindinių rėmėjų, kuriems jis jaučiasi dėkingas. „Pinigų yra, tačiau juos reikia leisti racionaliai“, - teigė V. Strokas.


„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos