baneris leidinys

siuikaRugpjūčio 29 dieną Pavilkijo automobilių kroso trasoje vyko baigiamosios Lietuvos automobilių kroso čempionato ir pirmenybių varžybos. Dėl eilinio etapo prizų varžėsi Baltijos šalių automobilių kroso meistrai iš Lietuvos, Estijos, Latvijos ir Rusijos. Šių varžybų metu buvo paminėtas lenktynių trasos dešimtmetis.

Nuotr. H. Šiuikai šiais metais tai buvo pirmosios ir paskutinės varžybos.


Pavilkyje lenktynių trasa buvusio žvyro karjero teritorijoje įrengta prieš dešimtmetį. Ši sukaktis buvo paminėta ir savaitgalį vykusių varžybų metu. Nors trasa ir negavo europinio statuso, tačiau per dešimtmetį čia įvyko daugybė aukšto lygio sporto varžybų. Prie šios trasos įrengimo daug prisidėjo rajono sporto veteranas Romualdas Barkauskas. Jam renginio metu buvo įteiktas Lietuvos Kūno kultūros ir sporto departamento skirtas Lietuvos sporto garbės komandoro ženklas 40 metų veiklos sukakties automobilių sporte progai paminėti. Prisidėjusiems prie trasos įrengimo buvo įteikta apie 20 Padėkos raštų.
 
Lietuvos automobilių kroso čempionate „Golf III“ dalyvavo šakietis Haroldas Šiuika. Šiais metais tai buvo pirmosios ir paskutiniosios Haroldo varžybos. Lietuvos automobilių kroso pirmenybių „M-1600“ klasėje „Motorsport LT“ garbę gynė šakietis Martynas Pikčilingis. Jam varžybos baigėsi dar įskaitinių važiavimų metu, nes sugedo automobilis. „VAZ“ (klasika) klasėje šakiečių sporto klubą atstovavo tauragiškis Vaidotas Berneckis.

Nemažai emocijų kėlė Baltijos taurės autokroso čempionato III etapo varžybos, kuriose dalyvavo lenktynininkai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Estijos, Rusijos. Šiose varžybose sportininkai važiavo keturiose klasėse: „Divizionas 1A“, „Divizionas Super 2000“, „Divizionas Open“ ir „Divizionas 3A“. Iš viso varžybose dalyvavo daugiau nei 60 lenktynininkų.

Varžybas organizavo šiais metais įkurta VšĮ „Motorsport Lt“, vadovaujama praeityje žinomo lenktynininko Valdo Stankūno.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos