baneris leidinys

sporto_veteranaiRugsėjo 11 dieną Kauno sporto halėje vyko pirmasis Lietuvos sporto veteranų suvažiavimas. Sporto veteranų asociacijos „Penki žiedai“ surengtame renginyje dalyvavo apie pusantro tūkstančio įvairių sporto institucijų atstovų, sportininkų. Tarp jų - keturiolika mūsų rajono atstovų, iš kurių net du pelnė garbingus apdovanojimus.

Nuotr. V. Stankūnas (kairėje) ir R. Pališkis pirmajame Lietuvos sporto veteranų suvažiavime buvo apdovanoti Atminimo medaliais.

Pirmą kartą tokio pobūdžio renginyje dalyvavo organizacijų vadovai, miestų, rajonų kūno kultūros ir sporto padalinių, sporto mokymo įstaigų, sporto klubų ir kitų visuomeninių sporto organizacijų darbuotojai, sporto veteranai, buvę sportininkai, treneriai, mokytojai. Organizatoriai norėjo kartu apžvelgti sporto veteranų nueitą kelią, pergales, pagerbti labiausiai nusipelniusius sportininkus.
 
Pasak Švietimo ir sporto skyriaus specialisto Juozo Jonuškos, tarp gausybės dalyvių Kaune buvo ir keturiolika Šakių rajono atstovų. Dviem iš jų, Valdui Stankūnui (automobilių sportas) bei Romučiui Pališkiui (rankų lenkimas) buvo įteikti Atminimo medaliai. Jiems padėkota už ilgametę veiklą puoselėjant pasirinktas sporto šakas, už savojo krašto garsinimą ir jaunosios kartos sportininkų ugdymą.

Suvažiavime netrūko sveikinimų bei pasisakymų, renginys baigėsi menine programa. Šventėje koncertavo ir Zyplių kaimo kapela, vadovaujama Remigijaus Poderio.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos